Minny hakkab nüüd joodikuks

Just nimelt. Mul on vaja teha veel üks suur samm oma pooleli oleva suure (elu) peatüki lõpetamiseks, aga mina “viskan püssi põõsasse” ja hakkan alkoholi liigtarvitama.

Täna ostsin ja limpsisin Vana Tallinna jäätist ning tuleb tunnistada, et mulle väga maitses see.

BalbiinoClassic_VT_mock

http://www.balbiino.ee/tooted/vahvli-ja-pulgajaatised/kohvi-koorejaatis-vana-tallinn-likooriga-tumedas-belgia-sokolaadis/

Seega, Minny on alkohoolik. Paadunud joodik. :D

***

Homme on minu big day. Kõik, kes on sõbrad, hoidke siis mulle pöialt kell 11:00-12:00 ja 16:00-18:00. Kõik, kes pole mu sõbrad, ignoreerige seda.

Ette tänades

Minny

***

PS Mulle tundub, et vähemalt üks inimene paneb mu kannatuse proovile. Teeb minuga katset. Ma olen väga tugev olnud, tervelt 2-3 päeva. Aga viha, segadus, mõistmatus ja küsimuste hulk minu sees on kasvanud plahvatusohtlikult suureks. Seega… Võib juhtuda, et ma plahvatan ja siis hakkavad (vähemalt selle ühe) inimese e-postikasti potsatama pikad kirjad küsimustega. Kui ta ikka ignoreerib mind ja jätkab oma katseid minuga, siis hakkab siia blogisse tekkima postitusi temast “nagu seeni pärast vihma”.

Ma ei oska vaikuse keelt. Kui midagi häirib või midagi ei meeldi, siis tuleks öelda (otse ja eesti keeles).

Kui vaikimist kasutatakse relvana minu vastu, minu ärritamiseks, siis vabandust… Aga ma ärritun ja hakkan end maandama.

Aga kindel on see, et Minny viha ei ole midagi sellist, mida tasub esile kutsuda. Minny võib olla väga õel ja kuri. Ma arvan, et Venemaa terror on beebi lalin Minny aju gümnastika kõrval.

Suunatud härra T.-le isiklikult.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Üks kommentaar postitusele Minny hakkab nüüd joodikuks

  1. Rloll kirjutab:

    Kas Mr. T liiga vana pole Sinu jaoks? http://en.wikipedia.org/wiki/Mr._T

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>