Rabelemise päev oli täna

Alustan oma leiuga (s.o teema väline).

http://naine24.postimees.ee/3229571/millised-tahemargid-valitsevad-maailma

Kas te suudate ette kujutada, et minu tähemärk ei olnudki tipus. Kui mitte lugeda alumist otsa tipuks. Täiesti uskumatu. Ma olin selles uudises pettunud. Mina küll arvan ja tunnen, et võin kogu maailma juhtida. :D

***

Täna ma legaliseerisin oma kassi. Nüüd on ta kiibitud ja tal on oma pass. Aga registreeritud ta pole. Registreerin ta oma ema juurde, kui vajadus või võmalus tekib.

Broneerisin lennupileti. Homme ootan kinnitust, et kas nad võtavad mu kassi peale ja siis ostan pileti välja.

Ütlesin puuri mõõtmed peast ja kaalu ka. Puurimõõtmete puhul eksisin ühe mõõduga (ütlesin, et laius on 37, aga tegelikult oli 32 cm). Kaalu ütlesin, et see on 6 kg ja kodus kaalusin, täpselt 6,0 kg. Ma muidugi ei tea kui täpne mu kaal on. Ma tundsin end küll väga võimekana.

Rääkisin väikse vennaga. Ütlesin, et plaanin ema juurde kolida. Ta toetab mind täiesti. Lubas mulle lennujaama etiketti õpetada. Kuidas lennujaamas käituda, kuhu minna jne…

Kutsus külla, lubas täisload ära teha, siis võib ta mind oma bike‘ga sõidutada.

***

See, kes Ülemiste keskuses majakaardiga ringi käib, olen mina. :D Ma lihtsalt ei oska seal orienteeruda. Kuigi ega sellest kaardist ka kasu pole, sest ega ma sealt ka eriti midagi aru ei saa. :D Aga noh, ma näen koomiline välja ja vähemalt teistel on lõbus.

***

R on selle äriplaaniga väga aktiivseks muutunud. Pean ka end kõvasti pingutama. Homme ma sellele tervet päeva ei suuda pühendada, sest muid tegemisi on ka. Nt lennupileti ostmine. Aga nädalavahetusel ja jaanipäeval peaksin ma saama sellega tegeleda.

***

L saatis täna sõnumi. Küsis, kuidas lõputöö kaitsmine läks, kas kool lõpetatud. Vastasin. Siis saatis ta sõnumi ja küsis, kas ma temaga jalutama tulen. Mõtlesin, et kuidas ma peaksin sellele vastama. Lõpuks ei vastanudki.

***

Kunagi saatsin kaks CV-d ja täna ühest kohast helistati. Oleksin saanud vist töövestlusele, aga ma ütlesin ära. Ma olen otsustanud Eestist ära minna.

***

Selle loomakliinikuga olen ma nii rahul. Viisin neile ka kommi. Nad on nii super. Kassile ostsin rahusteid reisi jaoks. Mulle tehti ka allahindlust…

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>