Täpsustan

Kirjutasin, et käisin siin Taanis jooksmas ja väitsin, et jooksin umbes 10 km. Tegelikult läbisin 8 kilomeetrit ja kõndimisega pooleks. Ma pole tubli. Olen mina.

***

Kassi sain kätte. Eile õhtul sai ema ta kätte, ma olin juba voodis, kui ema kassi alla tõi.

Täna sain mina kassi kella 18-ajal kätte. Olen püüdnud teda poputada. Käisin temaga aias jalutamas ja nüüd istub ta mul süles minu soe kampsun on tal peal.

***

Kordan ennast.

Kuulan seda lugu. Nüüd ei ole ole ma sellest loost vaimustuses, aga mulle meeldib selle tüdruku olek. Ta näib nii noor ja nii muretu  välja. Lapselik. Ma tahan ka olla. Tahaks kohustused mõneks ajaks ära unustada ja teha midagi nauditavat. Midagi sellist, mida ma oskan sama suurepäraselt nagu see neiu laulda ja mida ma teeksin samasuguse kire ning naudinguga. :)

***

Täna hommikul ärkasin kell 6 ja käisin jooksmas. Uus rind (jooksin kaks tükki), aega kulus 1 tund ja 8 minutit ja umbes 8 km oli see pikk (ja kõndisin ka).

Siis pesin nõusid ja läksin ülesse lihvima. Sain lihvimistöö valmis.

Ema jõudis tagasi ja siis hakkasime ajalehti seina panema (nende peale tuleb tapeet). Ühe seina saime tehtud, teine  sein on vaja veel teha ja otsaseinad, aga otsaseinad tuleb veel ehitada.

Äriplaani ei jõudnud täna teha. Olen kuidagi nii väsinud.

Minu jaks hakkab lõppema. Tuju ka langeb. Oleks vaja väikest sädet. :)

Eile õhtul ema näitas kuidas hularõngast tuleb kasutada. Mul ei tulnud üldse see välja. Lõpuks paar korda juba õnnestus. Täna ma seda enam ei proovinud, sest eilsest on sinikad kehal. Suured sinikad, võiksin isegi pilti teha. :D

Ma sinikaid ei pelga, aga need sinikad on valusad ja täna oleks vist täitsa piin hularõngast harjutada. Mõtlen, et homme jätan jooksmise ära ja harjutan hularõngast ning hüppan hüppenööriga natuke.

***

Tundub, et täna jääb jälle äriplaaniga tegelemata. Oh, tahaks selle kaelast ära saada. Ma ei julge R-i käest küsida, kunaseks ta äriplaani tahtis. Kusagil vestlustes on see vist kirjas. Minu arust oli august.

Ma pean veel Eesti telefoni numbri ära lõpetama ja pangakaardi kinni panema. Hea oleks kui homme, aga… Kardan, et mul pole motivatsiooni.

Rubriigid: Määratlemata, Minny muusika-nurk. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>