Ohhhh….

Täna sain teada, et leedu poiss on 23-aastane ja poola ilus poiss on 21-aastane. So sad! :(

Ok, elu läheb edasi. Kurvastamine sai otsa. :D

Aga koolis kisub jamaks.

 1. Täna tuli kooli meie teine õpetaja. Meessoost õpetaja. Ta on nii karm ja nõudlik. Suhtub meisse natuke üleolevalt. Ma tundsin end, pärast tema loengut, nii rumalana ja laisana. Olgugi, et nädalavahetused olen ma õppinud. Vaadanud oma algatuslikult grammatikat. Püüdnud oma algatuslikult rääkida taani keeles. Valmistunud sõnade õppimiseks ja ise toonud raamatukogust raamatu, mida loen. Ja ikka veel on vähe. Püüan sellega harjuda ja võtta asja rahulikult. See ongi tema. Tema isikupärasus. Samas on ju hea, kui õpetaja on nõudlik, siis pingutavad õpilased rohkem. (Aga sellisel juhul tuleb panna suurem rõhk enese pidurdamisele. Selles mõttes, et end lolliks ei õpi ja püüda hoida õppimise protsess mõnus.)
 2. Minu pinginaaber Rumeeniast üritab vist tüli üles kiskuda. Mulle tundus, et tema on ka kuidagi üleolev teistega. (Täna oli vist halb päev. Kõik teevad Minnyle liiga.) :D Igatahes… Pinginaaber kiitles, et tal on juristi haridus (Rumeeniast) ja ta on töödanud juristina ja juristiabina… Ja siis ütles, et teda ajab närvi, et tema taanlasest mehe perekond teda pagulastega ühte punti paneb… Ta mainis, et ta pole pagulane, kes toetuse rahade peal elaks. Ja näitas oma pinginaabri peale (Süüriast tulnud naine), et umbes, et tema pole selline nagu too… Süüria naine vist sai aru ja tunnis rääkis oma haridusest. Süüria naisel on magistrikraad… ma ei saanudki aru, kas inimbressursside juhtimises või turunduse vallas. Tema mehel on IT-s magistrikraad… Ja pärast seda oli Rumeenia naine nagu parim-sõbranna Süüria naisele ja mina kujutasin ette, et nüüd kirub Rumeenia naine mind (et ma olen loll, inglise keele oskamatu inimene kusagilt Eestist).

Tegelikult ma väga ei kurvasta selle pärast. Ega mulle see Rumeenia naine väga sümpaatne ei tundunudki. Ta oli kuidagi nii negatiivne ja kurtis ja vingus koguaeg ja segas mul õppimist.

Ainuke asi, mille pärast ma muretsen on see, et äkki Rumeenia naine ütleb Süüria naisele, et mina olen pagulaste vaenulik või et mulle ei meeldi Süüria naine. Sellest oleks väga kahju, sest mulle sümpatiseerib see Süüria naine kordades rohkem kui see Rumeenia naine.

Ma ei hakka ette muretsema. Tuleb, mis tuleb. Mina läksin sinna õppima. Püüan end nendes naiste klatšidest kaugemale hoida.

Püüan harjuda selle uue õpetajaga ja tema õpetamise viisiga. Ja natuke rohkem taani keele rääkimise praktikat. Seega, minu raamatu kirjutamine ja pärast raamatu lugemist püüan taani keeles kirjeldada, millest seal juttu oli.

 

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

12 kommentaari postitusele Ohhhh….

 1. Roland kirjutab:

  Minny on kuugar :)

 2. Roland kirjutab:

  See on Cougar inglise keeles, mis tähendab, et vanem naine jahib seksuaalsel eesmärgil noori poisse. Mõningad arvad, et tegu on puumaga, minu arust on tegu Minnyga, Kuugar on kiisu
  https://en.wikipedia.org/wiki/Cougar

  https://en.wikipedia.org/wiki/Cougar_(slang)

 3. Roland kirjutab:

  Nii kahju, et kirjutades ei näe reaktsioone. Ilmselt näost näkku kui oleksime kohtunud, siis ma poleks enam näinud seda lugeda :D

  • Avatar minny minny kirjutab:

   Sa naudid inimeste emotsioonidega mängimist? Jah, tuleb tunnistada, et see tekitab päris võimsa tunde, kui suudad kellegi endast välja ajada vaid ühe väikse lausega.

   Kui ma su eelmist kommentaari lugesin, siis esimene reaktsioon oli küll, et “mida kuradit, ma pole selline ju”. Aga siis lülitasin tunded välja ja mõtlesin, et miks ma ärritusin ja miks sa nii kirjutasid.

   Miks sa nii kirjutasid? Arvan, et sa tunned naudingut teiste inimeste emotsioonidega mängimisest. Tunned nagu sul oleks mingi võim. Häid tundeid ei suuda sa teistes esile kutsuda ja see on keeruline ka, seega oled keskendunud negatiivsete tunnete tekitamisele (nt viha, alandus jne..)

   Miks ma esialgu vihastusin? Eks mulle endale ka tundus, et sul on õigus ja see tundus nii kole. Ma tundusin endale nii kohutava inimesena. Aga siis hakkasin analüüsima, et ma pole rääkinud ega mõelnudki noore (ilusa poola poisiga) seksimisest. Ma mõtlesin, et tore oleks käest kinni jalutada, jalkat mängida ja niisama hängida, autole valu anda ja äärmisel juhul kallistada või suudelda.

   Teiseks, tegu pole alaealisega. Ta on 20 igaljuhul. Jah, vanuse-vahe on suur, aga ei midagi kriminaalset ega väga uut. Nt Madonnal on olnud noored kallimad ja ta ilusti põhjendas ära ka miks.

   Ja end edasi analüüsides, sain aru, et ma ei unista ega mõtle pikast suhtest selle ilusa poola poisiga. Teda võib ju olla ilus vaadata, aga see oleks ka kõik. Tema keha pole minu jaoks atraktiivne, tundub, et temas pole ka seda sisu. Meil ei oleks millestki rääkida kortsulisena kiiktoolis kiikudes. Ta tundub olevat väga pealiskaudne inimene. Raha, väline ilu ja edu.

   Seega on tal mulle väga vähe pakkuda. Üksnes ilus näolapp, mis mõne-kümne aasta pärast on kortsus ja juuksed hallid. Ehk mõnekümne aasta pärast pole isegi enam seda ilusat näolappi. Ma arvan, et mul on igati odavam ja vähem närvekulutavam vaadata oma Brad Pitti pilti. :D

   Kokkuvõte: Kui see sind rahuldab, siis: jah, sa suutsid mind närvi ajada ja alandustunnet tekitada (umbes viieks kuni kümneks minutiks). Aga tuleb tunnistada, et viimasel ajal on su võimed nõrgenenud või mina olen muutunud sinu suhtes tuimemaks.

   Aga edu sulle sinu tegemistes.

 4. Roland kirjutab:

  Totu oled, aga armastan sind ikkagi (ei viitsi pikalt seletada, kuna sinu kommentaarile peaksin magistritöö-pikkuse teksti kirjutama.

  (nüüd ilmselt nead mu maapõhja.)

  Kui tahad sügavat vastust, siis kirjuta, saadan selle e-mailile, aga ära oota vastust lähima kuu aja jooksul, kuna mul on asjaajamist ja kui ma põhjalikuks lähen, siis noh… ma näen sinus palju positiivset, aga…jah, pole kõigile lugemiseks nähtav teema.

  • Avatar minny minny kirjutab:

   Ohhh, Roland. Ma ei nea sind maapõhja ja ma sellel korral isegi ei saa aru, miks ma peaksin sind maapõhja neadma.

   Ma ei hakka sinu kallist aega endale nõudma, seega ma ei kirjuta sulle ega küsi sinult.

   Tahad sappi pritsida, siis tee seda (siin blogis või mujal).

   Sa hullult tahad mulle ette kanda minu vigu (vigu, mis on mul sinu meelest), aga kui aus olla, siis mind eriti ei huvita see. Minu jaoks on oluline, mida mina endast arvan ja kuidas mina endaga ja oma tegemistega rahul olen. See, kas sina oled minuga või minu tegudega või minu otsustega rahul, see nagu ei kõiguta mind eriti. Sul on oma elu ja tegele sellega, ela seda nii kuidas sulle meeldib või sina tahad. Mina elan oma elu nii nagu mina tahan ja ma olen endaga ja oma elugu üsna rahul.

 5. Roland kirjutab:

  Armasta oma ema, Sul on nii lahe ema, et ma sureks tema eest. Sa ei saa, ei tohi, olla iseenda kuju, kuna Sa ei julge minuga seoses ka “vaielda”, aru saada. Sind ei huvita isegi see, mis on sinu jaoks kõige tähtsam: SINU EGO.

 6. Avatar Isildur Isildur kirjutab:

  Roland on kahtlemata isegi vaadanud ihaldava pilguga mõnda 18-aastast neidu ja selle “kuugariga” tahtis lihtsalt nokkida. Minny aga läks pöördesse…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>