Rokkiv Minny

Tegelikult ma ei tea, mis see rock on, aga ma kuulan Linkin Park’i. Nt see lugu meeldib mulle. See on ka minu MP3-l esindatud.

Ma ise arvan, et olen inimene, kes kuulab väga erinevat muusikat.

Klassikaline muusika on selline valdkond, mis pole minu MP-l esindatud. Kuid ka seal on paar “muusikalist kompositsiooni”, mis mulle meeldib. Kuid tuleb tunnistada, et hetkel ei oska nimetada ühtegi teost ega selle kirjutajat.

Ikka meenus…

 1. Vivaldi “Spring” (Kevad).
 2. Vivaldi “Autumn” (Sügis).
 3. Beethoven – Para Elisa “Für Elise” (see kummises mul peas mitu aastat, kui olin väike) :D

***

Aga jah… Täna kuulan Linkin Parki. :D

Ma hoian siin soojaga kokku. Tuba on natuke jahe. Olen endale köha saanud. Lootsin, et ilmad lähevad soojaks, aga vist ei lähe veel.

***

Täna olen ma üsna asjalik olnud. Terve päev õppimisega tegelenud. Õige pisut olen vist targem. Homme tuleb jälle kooli minna. Oh Kenneth. Ma kardan teda juba. Aga homme peaks ta koogiga tulema. Homme peaks meile tulema ka kaks uut kursuslast. Nad on vist pärist Islandilt (aga väga väike lootus on, et äkki Eestist, sest need kõlavad üsna sarnaselt taani keeles (minu jaoks)).

***

Täna on vaja koerale süüa anda, nõusid pesta, koeraga jalutada, kolm tegusõna pähe õppida ja võiks uusi nimisõnu ka kirjutada. N-ö valmistuda nende õppimiseks.

Mõtlesin, et Eestisse võtan nimisõnad kaasa ja siis püüan neid õppida (kui vaba moment tuleb). Sest vastasel juhul ei tegelema ma terve nädal üldse taani keelega. Kenneth paneb mu nurka seisma ja hakkab mind mõnitama. :D Ja mina ei oska üldse talle midagi taani keeles öelda. :D Kohutav…

PS Kenneth ei ole nii hull. Ma lihtsalt võimendan üle nagu alati. Seega relax.

Aga nüüd õppima ja tegutsema. Mul on vaja homseks võikud ka teha. Ma ei julge Kennethi koogile lootma jääda. :D

Rubriigid: Määratlemata, Minny muusika-nurk. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

3 kommentaari postitusele Rokkiv Minny

 1. Mari kirjutab:

  Ma leistin kunagi ammu ( 2 aastat tagasi ) sinu blogi ja ikka ja jälle loen seda. Tahatsin sulle lihtsalt ütleda, et saaaaaaa meeldid mulle ja ma elan sulle kaasa!

  Mari

  • Avatar minny minny kirjutab:

   Laheee!!! :D Väga “häppi” olen seda lugedes.

   Vahel tunnen end väikse halli hiirekesena, kellest astutakse lihtsalt üle või kellele astutakse peale.

   Aga täna tunnen ma end nii “cool”-ina ja ägedana. Suur-suur tänks! :)

   Nii tore on vahelduseks ka midagi positiivset enda kohta kuulda. Sellist puhtalt positiivset ilma nende “aga”-de ja “kui”-deta jne…

   Seega… Tuhat tänu sulle! :D “Tusind tak!”

 2. Avatar minny minny kirjutab:

  Mul on selline tunne, et sellest muusikavideost olen ma juba oma blogis kirjutanud. Või nägin lihtsalt unes. Viimasel ajal näen ma palju und ja üsna koledad unenäod on.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>