Väheasustatud kohas vedeleb üks vanapiiga

Vanapiiga ootab ühte (tema ehk selle vanapiiga) südames sädelust tekitavat printsi.

Vanapiigal varandust pole, sest minevikus sai kogemata (ja kogenematusest) valitud vale kaaslane (kellegi teise prints) ning pühendutud sellele valele inimesele.

Õnneks sai vanatüdruk õigel ajal jaole, et tegemist on vale printsiga. Seega ei ole midagi materiaalselt ega bioloogiliselt ega juriidiliselt (selle vale printsiga) siduvat.

Varatuna ei suuda vanapiiga pakkuda õigele printsile luksust, kuid tal on kogemus elada säästlikult ja harjumus raha säästa.

Vanatüdrukuga igav ei hakka, sest ta on väga ettearvamatu ja kipub kõikuma äärmusest äärmusesse. Seega oleks oluline, et prints oleks tasakaalukas, rahulik ja võib olla natuke igav.

Õigel printsil peaks olema kuhjaga kannatust, sest vanatüdruk on ürgne eestlane ja seetõttu tugevalt kangekaelne. Mis ei ole halb, aga nõuab natuke loomingulisemat lähenemist.

Vanapiiga on koolis käinud tugevalt rohkem kui viis talve. Ta on magistritasandil spetsialiseerunud arvestusele. See tähendab, et ta teoorias teab, kuidas raha käibib, kuidas seda juurde tekitada ja kuidas selle üle arvestust pidada.

Vanatüdruk on valdavalt praktilise meelega. Seega eelistab ta doktori- ehk arstikraadiga printsi, siis oleks abi õige lähedal, kui vanadusest tingitud haigused kimbutama hakkavad.

Vanatüdrukut on alati saatnud nali tema mägisel ja käänulisel eluteel. Vanatüdruk nalja mõistab teha, seega oleks hea, kui õige prints seda nalja ka mõistab.

Vanatüdruk ei pea lugu kaubamärkidest ega muudest fancy‘dest asjadest, aga ehitamist ta mõistab ja tugev vundament on oluline. Seega õige prints peaks olema usaldusväärne ja kindel, sest seda peab vanapiiga pikaajalise suhte/kooselu vundamendiks.

Nagu eelnevalt juba välja paistab, siis vanatüdruk ei ole mingi traditsiooniline tüdruk/naine. Ta on väheke eriline (nagu kaasmaalased siin kandis ütlevad).

Füüsiliselt, juriidiliselt ja visuaalselt on vanatüdruk täitsa ok, aga seisukohad ja mõtlemine erineb tugevalt enamuse arvamusest (ja tõekspidamistest).

Vanatüdruk ei ole kole ega ilus, paks ega peenike. Ta on selline pigem päkapiku-mõõtu armas nais-olevus.

Vanatüdruk on seisukohal, et ta vananeb ja enam ilusamaks ei lähe, seega peaks see õige prints nägema temas rohkemat kui vaid välimust.

Kui Sa arvad end ära tundvat selle õige printsi kirjeldusest ja/või arvad, et oled see õige prints ning kujutad end ette koos selle vanatüdrukuga kiiktoolis kiikumas, arutamas oma pikaajalise eduka abielu üle ning paitamas ühiste laste laste päid, siis otsi mind üles. :)

Rubriigid: Määratlemata, Minny kirjutised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Üks kommentaar postitusele Väheasustatud kohas vedeleb üks vanapiiga

  1. Avatar minny minny kirjutab:

    Eile õhtul tabas mind inspiratsioon ja panin kohe kirja. Mõtlesin, et hakkan vaikselt meest otsima. Praegu katsetan ja testin teksti. Kuida oleks õigem läheneda ja milline sõnum müüb kõige paremini, köidab pilke. Kuidas jõuda õige segmendini, sihtgrupini… :D

    Selle korral olid sellised mõtted. Kui see teine kord tuleb uute mõtetega, siis võib-olla kirjutan blogisse ka.

    Mõnusat lugemist!

    PS Loodan, et ei ole liiga lääge ega liiga meeleheitlik. :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>