Mis uudist?

Mul nagu polegi midagi uudist. Täna jooksin 1 h ja 1 min. Ok. Külm oli, aga mulle jätkuvalt meeldis.

Hakkasin keele õppimisega pihta (täna juba varakult, võrreldes eilsega). Olen juba üht-teist valmis saanud, aga õpetaja hoolitses ikka mõnusalt, et mul tegevust oleks. Ta andis pataka ekstra ülesandeid mulle.

Mõtlen juba reisile ja asjade pakkimisele. Stress, stress… Koolikoti pean ka ära parandama, see on hakanud juba lagunema. Ikka juhtub. Kui mulle miskit ikka väga meeldib, siis ma kasutan selle ikka ribadeks (k.a mehed). :D

***

Minu kõrvaklapid streikisid. Aga kui kere soojaks sain, siis hakkas ka muusikat kõrva tekkima. St kõrvaklapid hakkasid töötama, kusjuures mõlemad, enne töötas vaid parempoolne.

Nüüd tahtsin arvutist muusikat kuulata, ilma, et ma oma ema enda imeliku muusikamaitsega ei segaks/häiriks… Aga kõrvaklapid koostööd enam ei tee… Mis seal siis ikka. Tuleb rohkem õppimisele keskenduda.

Mul oli paar vaba reedet ja seetõttu tegin ekstrajooksmist ja nüüd ei jätkunud kõrvakplai ressurssi nendeks viimasteks jooksmisteks. :D Halvasti planeeritud. Eestis ostan kohe kaks paari kõrvaklappe. Pean endale üles kirjutama, et ma ära ei unustaks.

Nii palju kohustusi koguneb. Inimesed kuulavad, et ma lähen Eestisse ja võtavad ühendust. Kõigil on midagi vaja ja planeerivad minu aega. Inimesed, miks te teete minuga nii? :D Nad ei loe seda, aga…

Ma saan teha vaid seda, mis on minu võumuses. Näis, mis välja tuleb.

***

Rohkem polegi midagi kirjutada. Lähen õpin edasi.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

9 kommentaari postitusele Mis uudist?

 1. äärelinna rohutirts kirjutab:

  Ma loen eesti lehest,kellegi antud link kommentaariumis, et rootsi naistel ei soovitata vägivaldsete pagulasvägistajate pärast õhtuti väljas tolgata? Kas Taanis pole nii?

  • Avatar minny minny kirjutab:

   Mina elan maakohas. Siin küll midagi sellist pole. Enamikke kohalikke pagulasi ma tean keeltekoolist, need on nagu semud juba. :D Ma pole uudiseid lugenud, seega pole mul õrna-aimugi, mis seal Kopenhaagenis toimub.

 2. Roland kirjutab:

  Kuna ma olen ju tagasihoidlik inimene, siis Sa Taanist võiksid peale korjata Brian Laudrupi. Seda täites, tuleksin limusiiniga vastu sadamasse või lennujaama. Ei midagi kallist, tükike vaid nostalgiat too.

  • Avatar minny minny kirjutab:

   Kahjuks ei ole minu võimuses. Aga hea on see, et sul jäävad suured kulutused ära. Mõtleme ikka positiivselt. Eks ole.. :)

   • Roland kirjutab:

    Kui Sina Laudrupi siia veaks, siis antud tegu poleks kulutus, vaid puhas kasum, kui nii ilus tüdruk peale kauba tuleb.

    • Avatar minny minny kirjutab:

     Kes too “nii ilus tüdruk” on? Ega mitte mina? Mingi ridadevaheline tekst? Aga ma ei too midagi… Seega polegi nagu teemat.

     • Roland kirjutab:

      Loomulikult ma Sind ei hakka ilusaks tüdrukuks nimetama. Kuidas Sa seda veel välja mõtlesid? Lisaks Laudrupile võinuks Caroline Wozniacki peale korjatu. Ma tean, natuke nooruke, aga usun, et elukogenud.

      Oh Sind ja Sinu teemasid :D .

     • Avatar minny minny kirjutab:

      Hea, et mind ilusa tüdruku all ei mõelnud. Suur kergendus mulle. Kivi langes kohe südamelt.

      Aga Caroline on ilus tõesti, poolakas. Seal on ilusat kraami. Äkki hüppad läbi ja impordid endale ühe ilusa ja noore tüdruku sealt?

 3. Roland kirjutab:

  Palun ära võta minu kommentaare, nagu “sinuta ei saa”. Sinuga on nii tohutult halb suhelda, kuna Sina oled mina ehk arvad, et pole keegi ja siis oled kõik.

  Minu arvates oled Sa ilus ja ma pole näpuga näitaja, kuidas naine peaks välja nägema. Tule või paljalt välja ma ei kommenteeri üldse.

  Caroline on taanlane passi järgi, nagu enamus edukaid taanlasi, aga see on suhtumise küsimus. Ka Eestist Taani kolinud magistriharidusega Eestist lahkunud Naine saab olla edukas. Elukaaslaseks kalamees sobib, aga mitte selleks, kelleks minu kallis Minny tahab teda.

  Ma olen ammu Eestis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>