Asjad said vist pakitud

Ma arvan, et asjad said pakitud. Puuduvad veel need asjad, mida ma kasutan. Ehk siis need viimase minuti asjad.

Olen teinud endale mitu listi. Enne minekut. Kohustused Eestis jne… Ohhh… See reisimine pole ikka minu teema.

Närv on ikka nii pingul.

Nüüd on vaja kass veel hooldada, sest pikkaaega ma teda ei näe. Siis on vaja mööbel ümber tõsta. S-i veel viimased päevad-tunnid aidata. Üks kodunetöö anti ka, aga selle jätan ma vist tegemata.

***

Homme on ka vaba, seega Larsi ei näe ma ka pikaaega. Ei teagi, kas olla kurb või rõõmustada selle tõttu. :D Ma siis rõõmustan. See passib südamele paremini. :D

***

Sain isegi selle chek-in‘ga hakkama. Aga ikka võttis aega. Ei leidnud õiget numbrit, selles mõttes, et broneeringu number või pileti number… :D Aga lõpuks sain ikka. Hakkasin juba kahtlema, et olen äkki raha kuhugi Kenya’sse saatnud. :D Aga tundub, et mul oli ikka õige asi. :D Sain pardakaardid ja puha.

***

Ma arvan, et kui ma Eestis olen, siis ma siia ei satu. Noh, mõistate isegi, et kiired ajad. Pole hullu. Kunagi tulen ma ju tagasi. Ja jätkan sealt, kus pooleli jäi.

***

Nüüd siis kass ja mööbel ja värki… Kohustused vajavad tegemist.

Kõik on hästi. Saan hakkama.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>