Üsna edukas nädalavahetus oli

Päris palju asju tegin nädalavahetusel. Eelmisel nädalavahetusel sain nibin-nabin vaid kõige olulisema tehtud. Kusjuures oma raamatut kirjutasin tööl (pausi ajal). :D

Sellel nädalavahetusel ma väljas ei käinud, selles mõttes, et ei kohtunud kellegagi. Seetõttu oli mul enda asjade jaoks rohkem aega.

Aga nädalavahetusest. Käisin jooksmas kaks korda. Kirjutasin oma raamatut, lugesin taanikeelset majandusalast raamatut. Mõned korrad käisin koeraga väljas. Kodutööd tegin ära. Isaga rääkisin, saime kingituse valitud.

Moodultesti proovisin teha. Mul on veel palju õppida, varasemad testid olid lihtsamad ja seal sain ikka maksimumi, aga nüüd ei saanud ühegi testi puhul maksimumi ja mõne ülesande puhul ei saanud vajalikke punkte kätte. Seega tuleb rohkem harjutada.

Voodipesu vahetasin. Jah, see on minu jaoks suur ettevõtmine. :D Tuba koristasin, pühkisin tolmu riiulitelt ja põranda tegin ka puhtaks.

Tööriided on pestud, kuivatatud ja pakitud. Homseks on ka toidupakk valmis.

Kütteõli ostsin, 2 korda käisin toomas (16 L ja 19 L). Mõnus jõutreening.

Ma ise olen oma nädalavahetusega üsna rahul.

***

Ma hakkan vist haigeks jääma. Seda nüüd küll pole vaja. Kurk on imelik ja natuke köha on.

***

Nüüd tuleb koolikott pakkida ja kassile hoodlus teha, siis koeraga välja ja magama.

Eelmine (see nädal) olin ma nii mega väsinud. Algaval nädalal on plaanis kolmapäeval pärast tööd magada. Äkki siis on väheke lihtsam. Reedel sõitsin töölt koju ja kui ma nüüd aus olen, siis olin natuke ohtlik liikluses. Silm vajus kinni paar korda. Ilm oli ka ilus, päike paistis ja ma kissitasin silmi ja… Ikka juhtub.

***

Vaatasin ilmaprognoosi. Järgmine nädalavahetus saan vihmaga joosta. Ei ole üldsegi mitte kena. :)

***

Kas miskit uudist veel?

Ei ole. Praegu küll ei meenu. Rahulik ja vaike eluke siin.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>