Uus lemmik

https://www.youtube.com/watch?v=1Al-nuR1iAU

See annab natuke seda power‘it. Kui seda kuulan, siis tekib tohutu soov laulda koos gospelkooriga.

Edasi läks mõte sellele, et usklikud pole kunagi üksi. Neil on jumal ja peale selle on nad endil olemas. Noh, neid on palju ja nad on ühe eesmärgi nimel väljas. Usklikud on võimas relv.

Kunagi kirjutasin, et nt Lady Gagal on suur võim. Tal on palju fänne ja kui ta soovib mingit väikest riiki vallutada või terrorit teha, siis piisab vaid piiksuda seal twitteris ja tema jüngrid (loe: fännid) lähevad ja teevad ära. Mitte nad kõik, aga mingi osa neist on pimesi järgijad, jooksikud ja isegi väike protsent sellest suurest massist on suur jõud.

Ja kui mõelda veel, kui suurt võimu omab Paast või mõni muu kirikutegelane. Kusjuures usklike ju väga ei kontrollita, ma mõtlen kristlasi (islam on tiba teine teema, halb turundus on seal olnud)… Üks mõte käis peast läbi, et kui palju narkootikume saaks liikuda kristluse nime all, nt koos paavstiga… Kas seda tegelikult ka kasutatakse või see on reaalselt ka nii tõetruu ja puhas nagu “reklaamitakse” (loe: räägitakse). Aga jätan selle mõtte sinna paika.

Lähen edasi selle mõttega, et praegu tunnen end üksikuna. Tahaks oma muret jagada, aga pole kellegagi jagada. S ei kuula, ta viib jutu mujale, ta ei taha mind kuulata. Vahel ma mõtlen, et ta peab minu muresid tühisteks. Siis püüan endale ka sisendada, et see on tühine. Pole minu asi. Aga ikka kusagil kraabib ja tahaks selle välja rääkida.

Mõistan lapsi, ka neil on suured mured. Nt nende jaoks on suureks mureks see, et nende lemmik kaisukaru on kadunud või et Liisu ei ütle enam tere, aga vanemad ütlevad, et see on tühine, unusta ära. Aga kes otsustab mure suuruse? See on ju suhteline asi. Minu jaoks on minu mured suured ja teiste hinnangud ei muuda ju selle väärtust/olulisust.

Ema räägib, et raha on vähe ja ta ei suuda midagi teha, kardab reisi, mursetseb reisi pärast. Ma võiks ju selle mure ebaoluliseks hinnata, sest Saip’l on suurem mure. Tema reis maksab üle 10 000 DDK ja kui ta võtab oma türte kaasa ja mehe, siis tuleb see veel kolmega korrutada. Tema peab tegelema kaotusvaluga jne…

Aga ma ei tee seda. Ma mõistan, et S on mures ja ma kuulan ta ära. Aitan nii palju kui saan. Hoian enda suu kinni ja püüan kusagil tegevuste vahel ja tema kuulamise vahel enda muredega tegeleda.

Uus lemmik-lugu on üleval ja tunne on üksik, aga küll üle läheb.

Rubriigid: Määratlemata, Minny muusika-nurk. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>