Uus lemmik

https://www.youtube.com/watch?v=QpbQ4I3Eidg

Muidu ikka vana viisi.

Tegin uuesti endale konto Taani tutvumisportaali, aga iga kliki eest tuleb maksta. Nt et mulle tulnud kirja lugeda, pean ma maksma. Ei, ma ei tunne end veel nii rikka ja/või nii meeleheitlikuna, seega ei maksa. Vaatan seda märgikest, et mulle on kiri tulnud ja toksan, et lugeda, siis küsitakse raha, siis panen “ei” ja alustan uuesti. :D Ma ei anna ju nii kergesti alla.

***

Jah… Moodultesti tegemine on poolesvinnas. Eile oli kirjutamise osa. Esimese ülesandega sain ilusti hakkama, sooritatud. Teine pole veel kontrollitud. Usun, et on ok.

Ja nüüd see kõige hullem osa: suuline. Pean ette valmistama kolm teemat. Vähemalt on mul teemad välja mõeldud, aga tekst pole ja harjutatud ka pole ning selle asemel istun siin ja homme on juba test. Oh, mind küll.

Kuidagi väga palju asju on kokku kuhjunud, aga hea on see, et kuupäevad kukuvad ja sedasi lähevad need hapuks ja kaovad ära. :D

Moodultesti peaks saama uuesti teha, seega üli-väga ei põe.

***

Elan veel. Saan hakkama. :)

Rubriigid: Minny muusika-nurk. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>