Tühjus

Kui te suudate mind asendada teise inimesega, siis tehkegi nii… (FB: Elust Enesest)

Täitsa minu mõte. Ma olen 100% sama meelt.

***

Lugesin oma blogi 2012. aasta augusti pstituste pealkirju. Võttis suunurgad muigele.

Mõtlesin, et peaksin kassipilte või videosid vaatama, et tuju natukenegi paremaks läheks. Aga piisas minust enesest. Noh, nooremast minast… :D

Ma kirjutasin kaalust ja väga emotsionaalselt… “Appikene, ma kaalun 52 kg nüüd. Kaks kilo olen juurde võtnud.” Jah, toona oli see suur probleen, lausa katastroofi mõõtmetega.

Nüüd kaalun (pool kogemata 54 kg), mõnikord 56 kg. Kaalule astun kord kahe nädala jooksul. Nii muuseas. Vaatan seda numbrit kehitan õlgu ja võtan kommi. Olgu see kaal siis 54, 56 või 58 kg.

Kaal on langenud, sest pole aega süüa (kool, töö ja natuke eraelu) ja hammas või hambad valutavad, seega on söömine päris piin.

Mõnikord tunnen end paksuna, aga see ei olene kaalunumbrist, see oleneb väsimuse astmest. Kui olen vähe magada saanud, siis olen depressiivsem ja negatiivsem ja kriitilisem. Kui magan hästi, siis tunnen end ka hästi oma kehas.

Järgmise korrani!

Rubriigid: Määratlemata, Midagi mõtisklemiseks. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>