Võiks midagi kirjutada?

Elasin selle nädala üle. Raske oli, aga sain hakkama.

Järgmine nädal peaks selguma kooli-asi. Kas? ja Kuna?

Eile tõstsin kaks korda rasket kasti (20-25 kg). Tegin vist seljale liiga. Eile ei tundnud midagi.

Täna tööl kummardusin ja pöörasin natuke oma keha ning alaselga lõi korraks meeltu valu. Pärast seda on pistelist valu olnud. Nt kui lähen trepist alla või ülesse. Arvan, et üks lüli läks natuke valesti, et piisab kui end põrandal natyke väänan. Oleks tobe, praegu töö-vigaseks jääda, kui olen töö üles-öelnud ja kaks aastat end seal kulutanud. :D

***

Täna kuulasin tööl muusikat. Minu vana MP3-mängija pidas tublisti 8 tundi vastu. Juba hommikul alustas Inge vigisemist, aga ma ei kuulnud ega näinud. Üldse ei huvitanud.

Esmaspäeval pean ka temaga koos töötama. Varsti pannakse mind karistuseks temaga liini peale. Mul on 18 tööpäeva veel ja võetakse ikka viimast. Aga hea on. Kui sellest on nii vastik maitse suus, siis pingutan kohe ekstra, et sellelt allakäigu trepilt minema saaksin.

***

Tööl läheb keeruliseks. Praegu on puhkuste-aeg. Poolakad sõitsid minema, tulevad alles kolme nädala pärast. Kolm inimest on kodus (rasedad), nüüd lisandus veel kolm rasedat, üks on juba kodus. Ei saa töötada, süda on koguaeg paha. Teine ei saa töötada spetsiaal-liinil, mille õppe ta just sai ja seda oskavad vaid vähesed.

Täna oli meie liinil kaks täitsa uut inimest. Masina peal nad ei olnud, sest neil puudub väljaõpe. Lihtsalt pole inimesi kusagilt võtta.

Lisaks läheb palju inimesi penionile, sellel aastal 5-6 tükki. Eelmisel aastal 5 inimest. Töövahendusfirma ei suuda piisavalt inimesi anda. Lihtsalt pole kedagi võtta. Uued on Süüriast. Seega õhkkond tööl hakkab muutuma.

***

Ma käisin ilma meigita tööl. Pärast nutmist on mul olnud täis-meik peal ja nii vist jääbki. Kui meik on peal, siis mul oleks nagu mask ees. Mängin oma rolli ja kellegi vingumine ei muserda mind. Ei tahaks maskiga käia, kaua ma end nii-viisi varjan, aga näed, ei saa. Inimesed ei oska tegelikku mind hinnata. :D

Või neile meeldib see fake-Minny rohkem. :) Mina ei taha see fake olla, aga päris mina võtab kõike liiga südamesse.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Üks kommentaar postitusele Võiks midagi kirjutada?

  1. r kirjutab:

    Eestiski on transpordireegel, et 30+kg kaup tuleb saata alusega, mitte pakina. Meie jookseme siin 30 kg ühes käes, 30 kg teises, et oleks tasakaal. Oi, kuidas hurjutan teisi, kui 60+kg kaupa üksi tassivad üldiselt…ja siis on need euroopa kuni 5 kg reeglid. Noorena tõesti muigasin, kuidas müüjad õlut alla 10kg saali viisid nagu oma elu suurimat pingutust.

    Aga jah, kui tahad lihtsalt raha teenida, siis saada kalavabrikusse kontrollid ning selgub, et tõstad arutult raskeid kaste. Ja 20-25kg pole üldse kerge -ilma naljata.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>