Nägemist New York ja teretulemast Brad Pitt

Ma tegin jälle seda nalja, et panin mobla tasutapildiks Bradi. Iga kord kui ma telefoni vaatan, siis ta naeratab mulle meelalt. Näis, milliseid piinlikke olukordi see mulle kaasa toob. :D

Mul läheb nii ja naa. Üks hetk läks päris hästi. Tundsin rahu ja tundsin end enesekindlalt. Ja nüüd on taas natuke madalaseis (juba paar päeva). Täna sain korvi. Kohtumine jäeti ära, sest noormees jäi haigeks.

Tunne on selline nagu oleksin pidalitõbine. See oli juba kolmas kohtumine (järjestikune). :D Ei tasu vist enam midagi kokku leppida. :P Kusjuures tema ise pakkus selle kuupäeva ja kellaaja.

Ega ma sealt nagunii midagi ei lootnud, aga olin ju plaanid teinud ja end natuke ettevalmistanud ja puha. Krt… kui alandav on see, et peab oma ehted jälle maha võtma ja kaltsud tagasi selga panema. :D Nüüd istun siin, meigitud ja kaltsudes ning mõtlen, mis edasi.

Katsun pulssi, on olemas, elan. :) Jätkame siis…

Sellised olukorrad teevad enese armastamise raskemaks, aga ma ju ei anna ometi alla. Harjutamise mõttes on need suurepärased. :)

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

20 kommentaari postitusele Nägemist New York ja teretulemast Brad Pitt

 1. Don Juan kirjutab:

  Ära heitu. Sul on sitt iseloom, sul puuduvad igasugused kogemused ja noh Brad Pitt oli minu suur viga sulle teda tutvustada. Pakkumisi ma sulle ka ei tee, kuna oled need 100% tagasi lükanud.

  Kui tunned täiesti lootusetut tunnet ja tahad elu nautida, hoolimata, et sul aega pole, siis võta ühendust. Ma arvan, et oled super Mary Poppins.

  Kui koroona väga tagasi ei tule(tõenäoliselt tuleb), siis 60% talvest veedan soojal maal. Ning uurin kinnivara kuhu ja mida osta.

  • Avatar minny minny kirjutab:

   Ma ei mõista, mida sa siin üritad, kuid lase aga minna. Tegelikult on see ju suurepärane, et sinu skaala järgi on mul sitt iseloom ja null kogemust jne… (Siin ei peaks ju tekkima küsimustki, miks ma kõik su pakkumised tagasi lükkan.) Samas, miks sa end tagasi hoiad?! Sa võid ju kirjutada ka, et olen kole, paks ja loll… Tegelikult on ju negatiivseid kommentaare oluliselt rohkem. Lase aga käia. :)

   Tegelikult on mul hästi. Ma olen õppinud end imetlema, armastama, austama ja endale andestama. Loen su sapiseid märkusi ja naeratan. Ma meeldin endale just sellisena nagu ma olen. Tegelikult ka.

   Ma olen supper fantastiline inimene. Äärmiselt tugev, järjekindel. Tubli. Ma olen uhke oma iseloomu üle ja mul on palju kogemusi (minu isiklik hinnang). Ma naudin ennast täielikult. Ma olen rahul.

   Ma elan rohkem oma elu ja keskendun sellele, mida mina soovin ja tahan. Seega ei ole aega ega ka vajadust teisi kritiseerida või solvata. Jah. Mul on hästi.

   Päikest! :)

 2. Don kirjutab:

  Kõigepealt. Ära ole nii tuulispask. Sinus on tohutu sisu, aga Sa alati tegeled kõige vähem tähtsamaga. Kuidas ma tean seda? Sa oled minu peegelpilt, lihtsalt sa oled ilusamas kuues.

  Mõistmine on tõesti sinu suur puudus, kuna ihaled seda, mis sulle ei sobi või halvimal kedagi, kes sind ei salli. Ja rahasse ümber pandult: OEH. See on nii paha asi, mis tõesti sulle kodust kaasa antud. Ometigi su vennad oma tee on leidnud õnnele, hoolimata, et nad on samast vaesest perekonnast ega oma vast sellist kõrgharidust nagu sul on.

  Mingi aeg ma tõesti imetlesin ja sinu teatud omadusi imetlen siiani ja sinu välimus hoolimata vanusest on ka kindlasti selle vanuse juures rohkemki kui küll.

  Küll sõna “super” pole sa õppinud õigesti kirjutama, hoolimata et sa pole düsgraaf nagu mina.

  Kui sinu elu on kahetsemine, siis sa elad oma elu täiel rinnal!/ma panin siia ka sada mailit, et see tunduks äge /aga mitte emotsioonide näol.

  • Avatar minny minny kirjutab:

   Väga supperrr!!! :) Kas nüüd sai õigesti?

   Su peegelpilt on natuke kõver, sest mina küll teiste blogides end upitamas ei käi ja veel vähem püüan ma alavääristada teisi.

   Aga… Mul on sinust natuke kahju ka. Sa kritiseerid mind üsna julmade sõnadega ja siis ütled, et me oleme ühesugused. See tähendab ju tegelikult, et sa kirjutad ja kommenteerid ise-ennast. Et sa näed ennast sellisena. Kahju, aga see pole ju minu cirkus ega ka minu ahvid.

   Kui sinu mustas maailmas ka minu arvamusele kohta on, siis mina ei näe meis midagi sarnast. Aga, las ta jääb. :)

   Tegelikult ei tunne sa mind kohe mitte üldse, sul on lihtsalt mingi kinnisidee või ettekujutlus minust, mis on üsna kaugel sellest, mis ma päriselt olen. Samas nii kaugel (nii füüsiliselt kui vaimselt) kui sina minust oled, siis ei saaksi ju sul täpsemat ettekujutust minust olla. Ma annan sulle andeks!

   Ma loodan, et ükskord sa julged endale otsa vaadata ja tegeleda oma probleemidega. Seda muidugi su enda pärast, sest mul on üsna savi. :)

   • Don kirjutab:

    Keegi sai vist korvi ja ma loodan, et mitte minu pärast (tõrvane). Vanasti elati minu peal see välja ja kuna Jani enam poole, siis on vaja lihtsalt rahuneda.

    Kui käitusin sinuga kunagi väljas käies halvasti, siis vabandan (enda arvates alati seadsin sinu huvid enda omadest ettepoole), kui mitte, siis oled ikka netis väga mitte korras olev väga ilus naine. Hiljuti kuulasin/vaatsin hensugusta rahameikarit nagu merjel ja reenal, kes inimesi lihtsalt kuisavad, siis mina kindlasti ei taha , et arvaksid, et ma sinust halvasti arvan. Jah, sul on väga madalad lihttöölist iseloomustavad mõtted, aga see ei tähenda, et sa ei võiks olla supper inimene, aga seda supper inimest sinust väga kaugele ei hiilga, kuna sinu maailmavaade on natuke ossilik. Mina õppisin sinult palju, mitte kunagi ei püüdnud ega kavatsenud sind ära kasutada ega kasutanudki, aga mulle tehti korralikult kurja sinu lihtsameelsusega seoses.

 3. äärelinna rohutirts kirjutab:

  Teil on “imeline kooslus” R-ga…

  • Don kirjutab:

   Kas sul häbi selline tropp ei ole olla?

   • äärelinna rohutirts kirjutab:

    (saalist kostis naeru)…

    • Don kirjutab:

     Hirmul on lühikesed jalad. Ma tean, kus sa oled ja mida teed. Õigepea jõuan sinuni. Mind sa pole kunagi külmaks jätnud, sa vana kuratlik saatus.

     • äärelinna rohutirts kirjutab:

      (Saal rõkkab)

     • Don kirjutab:

      Taun oled. Ma loodan, et Minny saab ka aru, kui suurel idiootidest rühmal on ta end lasknud aastaid mõjutada.

      Minu ja Minny suhteid pole võimalik enam heastada, aga Minny teab, kuidas ma jooksul viimase hingetõbeta pingutan, nii ka ma selles asjas järele ei anna, kuigi pingutama ei pea isegi mitte üldse.

 4. äärelinna rohutirts kirjutab:

  Kõige toredam, kodanik R., on see, et sa oled a b s o l u u t s e l t valel teel oma arvamistega! Ja Minny teab ka seda!

 5. Don kirjutab:

  Minu elu ei koosne mitte kellelegi perse pugemises nagu sinul nagu sa oled kodanik M ja Re puhul teinud nagu täielik idioot. Kunagi mõtlesin,mis inimesed elu24 või muid idiootseid väljaandeid loevad. Sina. Mina sain õppetunni, et mitte mingil moel sinna jalga ei astu enam. Aga ma pole oma lubadusi unustanud ja täidan need! Vägagi mitte lihtsa inimese tasemel! Vabanduste ja heastamise aeg on ammu möödas.

  Minnyt ma armastan. Oh tema naiivsust halbade inimestega suhtlemisel ja tema ülimalt umbusaldamist ja iseenesest võtmist inimestega seoses, kes teda hindavad. Aga ta on Lõuna-Eesti suurimast külast pärit, seega ma ei ole häiritud, kui ta pole aru saanud, millised jätised talle e-maili/facebooki on kirjutanud. Selle sain aru juba mitu aastat tagasi, et M veenis teda minult infot välja petma. Kui suur SURVE võis Minnyl olla, kuna ta mitte kunagi ei tee selliseid asju.

 6. äärelinna rohutirts kirjutab:

  Issand halasta, milline LAPS sa oled, härra R.

 7. Don kirjutab:

  Laps, kuna ei manipuleeri ega mängi inimestega halbu mänge nagu sinu lemmik petturitest blogijad? Tänan, võtan seda komplimendina. Ja olen uhke selle üle, et mul jätkub julgust olla otsekohene ja aus. Aususe osas pean silmas häid kavatsusi, mitte midagi muud.

 8. äärelinna rohutirts kirjutab:

  “…nagu sinu lemmik petturitest blogijad?”—kas ma tohiksin küsida, kes on m i n u petturitest blogijad? KULLA LAPS, MA VÕIN SULLE EMA OLLA! Vaene Evi…

 9. Don kirjutab:

  Kõik on nüüd selge. Tänan! Päris jubedas seltskonnas oled või keegi kasutab sinu komminteerimise nime jube ebamoraalselt, Nii nagu keegi Tiina siin esines. Kuigi ma tean seda petturit väga hästi, kui hästi ta oskab inimesi ümber sõrme keerata. Isegi mu ema jäi alguses seda jälki pettust uskuma. Ja selle eest tuleb mõndadel maksma hakata. Kas sinu “sõbrannad” on selgitanud, mida interneti kõrvalt mulle korraldatud on aastate jooksul?

 10. Don kirjutab:

  Ja veel, palun ära kasuta väljendit “võiksin ema olla sulle”. Mul oleks nii häbi sinusuguse ema üle, kes luurab oma lapse üle nagu kunagi siin kirjutasid. See, et natuke totu oled, mind ei häiri. Minu ema õnneks teab kõiki blogisid nüüdseks, mida “peab” nende petturite pärast jälgima.

 11. äärelinna rohutirts kirjutab:

  IKKA PÄRIS SOODA!

 12. Don kirjutab:

  Vähemalt mitte sinusugune. Selle all mõtlesin seda, et mina saan aru lõppudelõpuks, kes on halb ja kes on hea, sina oled aga aastast aastasse rumal lammas, kes teeb kõik raske töö petturite eest ära. Minny ilmselt sai ka aru, et mallukad ja muud seltsilised ei ole normaalne seltskond, kellega igapäevaselt kribada või kelle tekste lugeda. Ja samas, kui see sulle eksisteerimiseks on nii vajalik, siis jätka oma teguviisi. Mulle tekitaisid kurja nii majanduslikult kui ka heaolult, aga kuna oled lammas, siis mina sinu vastu viha ei pea tegelikult. Sinu sõbrannadega ma nii leebe ei ole.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>