Hey Hey

Nii, püüan enam mitte nii suuri pause jätta ja tihedamini blogida. Hmmm…. ma jään lompakaks ja seda sõna otses mõttes. Suht nõme on eluaeg vaskaut jalga lompata. Aga ise tehtud viga…. kedagi süüdistada pole ja ma ei süüdistagi… see oleks lihtsalt mõttetu.

Kes kurat armastuse lõi mõtles kits kui heina sõi… Ma lihtsalt ei saa enam armastusest aru..Miks on alati nii et sina armastad ühte, see üks teist ja sind keegi kolmas jne, see on lihtsalt nagu üks suur suur nõiaring. Jube kohe.

Lapsed on ägedad, nad toovad alati päikse välja ja oskavad su tuju rõõmsaks teha, kui sul seda vaja on… Peaks endale ka mõne muretsema… noh mitte ise sünnitama, see on aiiia, aga näiteks lastekodust võtma… sellise 3 aastase, aga kurat mul siis isa ka sellele vaja… Kust ma selle veel saaan? Kui ma endale meest ei saa, siis vaevalt et sellest midagi välja tuleb ja tegelikult olen ma ise ka alles laps :D Heh jah, aga nii on

Jaaa, mulle meeldib tühikut toksida, seee on niiii fun

 

 

 

 

 

 

Ja nüüd :D

Ma olen siin, hinges piin

Kahju et sa pole mu viin,

mida jooksin, ja naudiks

jooks nagu veini .

Võib olla sa pole mulle,

sest oled ju talle.

Igatsen sind, sina ei tea

Kuidas kannatab seepärast mu pea

Ole siis… õnnelik,

sest sinu õnn on minu õnn….

Päevalause :) Igal lompakal on oma lompakapäev :) Ei tegelikult : Kui sul on väike õde-vend siis mängi täna temaga, sest usu lapsed on lahedad.

Posted in Määratlemata | Comments Off

Ammu…

Ma pole väga kaua kirjutanud oma segaseid mõtteid. Nüüd öösel kell 1 mõtlesin seda teha. Arukas eks. Oh jah…. Kõige hullem on siiski istuda inimese kõrval ja teada, et sa kunagi teda enale ei saa. Enda kaissu, enda kätt hoidma ja jagama oma muresid. Lihtsalt ei saa….

Avastus number 2. Enne kui hakkad oma sõpraede untsu läinud elu parandama, tee enda oma kõige pealt korda. Olen hetkel ühe sõbranna kuti tugiisik, sest tal pole kedagi, kes aitaks tal mahajääetuse tundega võidelda. Pakkusin enda abi ja sain veel ühe sõbra, kes samuti minu abi palus, et üle saada. Kuid nüüd saan aru, et mu elu on ikka täiega tuksis ja kuigi tahaks alla anda, siis ma ei saa seda, sest minu kanda on veel kaks elu. Niiet moraal, enne kui hakkad maailma parandama, paranda enda hinge.

Õppetund number 3. Ära luba midagi, mida sa täita ei suuda. Ma olen ennast lõhki lubanud. Lubasin, et ei suhtle selle seltskonnaga, kes mu kaelas lihtsalt elavad, kuid teen seda siiski, igala jumala fucking päev. Ja ma tunnen, et kui see enne poleks nii raske olnud, siis peale seda endale antud lubadust on seal käimine veel raske, ja veel valusam. Niiet, luba seda mida täitsa suudad.

Järeldus number 4. Ära hakka blogima, kui sa seda nädalas vähemallt ühe korra ei tee, sest lugejad, kellele su päevik meeldib, solvuvad. Siinkohal siirad vabandused, selle blogi lugejate ees. Siin on üks postitus, millal järgmine tuleb….Ma ei hakka lubama, vaata õppetund number 3.

Seekord siis nii, aind mingid tarkused, mida kõik nagu nii ammu teavad. Olegu musid ;)

Posted in Määratlemata | 2 Comments

Ära….

Nädal aega tsivilisatsioonist väljas. Loodan, et saan iseendaga kõik asjad ühele poole ja mõtlen oma elu üle korralikult järele. Loodan et kui tagasi tulen olen teine inimene, ilma segadusteta enda sees. Tahan, et ma teaks mida ma elult tahan ja mis ma edasi tegema hakkan, sest ta tgei haiget, sellega et läks ja jättis mind üksi.  Loodan et teda seal ka ei näe. Raske on tegelikult teha nägu, et minuga on kõik korras, kui hinges laiutab suur auk tühjust ja segadust, kuid mu lootus tema suhtes pole veel kadunud. Ma saan hakkama, ma pean lihtsalt… seniks aga Tsau-pläu !

Posted in Määratlemata | Comments Off

Rongist maha jääda pole üldse tore!

Ma ei räägi siin rongist, millest ma maha jäin, vaid sellest kuidas elurong mu nina alt jälle läbi sõitis. Ma ei kasutanud oma võimalust siis kui mul selleks aeg oli. Läksin, et oma viga parandada, aga täna mõistsin, et see on viimane päev ja kui ma vastust ei saa ongi minu rong läinud. Mis seal siis ikka! Tuleb leppida oma saatusega ja minna oma eluga edasi. See saab raske olema, vähemalt seekord. Ma ei tea küll miks, aga noh pole hullu!

Tänase päeva lause: ” Kasuta oma võimalusi kohe. Ära jookse minema ja ära looda, et kunagi tuleb veel võimalusi. Kõik mis sulle pakutakse võta vastu( aind positiivsete asjade puhul) Siis sa ei pea terve oma elu mõtlema:” Mis oleks kui ? “

Posted in Määratlemata | Comments Off

Mis oleks kui…

Ja ma jään elulõpuni mõtlema:” MIS OLEKS KUI…”. Mis oleks kui ma oleks sind ära kuulanud, mitte minema jooksnud nagu väike laps, kes on just pahandust teinud. Miks, miks miks miks. Ma ei taha, ma ei saa, ma ei jõua, ma ei viitsi. Aina halan ja nutan taga aega, mis segi paistud. Miks ma hommikul lootsin et sa mulle helistad, kui ma tean et sa seda kunagi ei tee. ah persse. Kirjand tahab kirjutamist ja raamat lugemist.

Posted in Määratlemata | Comments Off

Ammu!

Ma  pole kahjuks ammu kirjutada saanud, aga kuna on täna laupäeva hommik ja mul midagi tarka veel teha pole, mõtlesin juhust kasutada ja kirjutada.

Midagi väga muljetavaldavat pole mu elus juhtunud like always, aga ikkagi. Ma mõtlesin ükspäev, et kuidas saab keegi kellegile meeldida, nii, et ta sellest kunagi ei räägi. Lihtsalt hoiabki oma tundeid endale ja ei räägi neist kellegile ja ei näita neid ka välja. Kannatada ja oodata, et äkki….äkki see inimene tuleb ise minu juurede. Ei tahakas nüüd kedagi väga solvata, aga minu meelest on see idiootsus. Sest, olgu kannatn kuu ja kaks, et ise oma tunnetes selgusele jõuda, aga näiteks kolm-neli aastat kedagi salaja südames hoida on lollus, sest you never know, what feels the other people.  Kui keegi meeldib, anna talle sellest teada, see võib lõppeda kahel moel : kas variant a) sa saad korvi, kahjuks või variant b) sa meeldid talle ka, ja edasi võib tulevik olla palju helgem:).

Nii siis, ma ei saa aru ka sellest, et miks inimesed ütlevad oma tundeid olle tarvitanud alkohooli. See on tegelikult suhtselt ebameeldib, aga noh, vähemalt ta ütles neid, sest muidu ta ju lihtsalt kannataks. Alkohol on julgustuseks kindalsti super asi, aga see võib sinust natuke halva mulje jätta ja seeepärast võid saada ka korvi. Korvi saama, nagu me siin mängiks korvpalli. Ei aga nii ju öeldakse, et ma sain korvi või et ta andis mulle korvi. Heh, väääga naljakas.

Päevalause : Sa meeldid mulle ilus tüdruk või sa meeldid mulle tore poiss. Ei ole ju nii raske. Ei ole ju raske öelda sõbrale et sa oled tore, armas ja kallis või sõbrannale, et ma armastan sind. Mõtle selle peale !

P.S Tahan Tänada  sünnipäevalast, kel oli vinge sünnipäeva praaznik :) Palju õnne veelkord ja ole ikka virks ja kraps siis sul hambaid 32.

Posted in Määratlemata | Comments Off

vahest…

Vahets ma mõtlen, et miks elu on selline. Kuidas ma peaksin üldse teadma, et ma eksisteerin? Kes tõestab, et ma siin praegu seda blogi kirjutan? Äkki ma istun hoopis oma köögis ja joon kohvi? Küsimused millele ma kunagi vastust ei saa ja võib olla ei tahagi. Retoorilised küsimused…. Heh, Kõik kaob…. aeg, elu, inimesed…. ma lihtsalt mõtlen, et kas see kui ma ennast nende küsimustega pidevalt piinan on õige tegu ? võib olla peaks lihtsalt elama, tegema kõike spontaalselt ja olema õnnelik selle üle mis mulle antud on, mitte viriseme selle üle mis mul puudu on? Raske on, kui kõik ümberringi kaob ja hajub. Inimesed on muutunud veelgi ükskõiksemaks, kedagi ei huvita, mis sa oma matemaatika kontroltöö hindeks said või kuidas sul üldse läheb. Kui keegi küsib kuidas sul läheb, vasta alati et hästi, sest kui sa vastad et halvasti, naudib seda teine inimene. Ta hakkab uurima et oh, mis juhtus mis siis ikka nii kuradi halvasti on. Aga kui tihti me kohtame seda, et vastusele” Hästi ” järgneb lause, oi kui tore, mul on nii hea meel, äkki jagad minuga ka oma positiivseid elamusi. Kui tihti me näeme seda ? hah, 1 % inimkonnast võib olla küsib seda. Võib olla, sina lugeja arvad nüüd, et olen hale luuser kes püüab midagi muuta, või arvab et maailm keerleb tagurpidi ja kõik ongi hästi. Ei, kõik ei ole hästi. Kui kaotad oma elus kellegi, millegi väärtusliku, siis, alles siis saad sa aru kui vajalik ta/ see oli. Kuradi jobud inimesed.

Tänane päevalause oli : Palu vahest ka vabandust, see ei ole ju nii rakse! Palun ja vabandust kõlvad palju paremini kui sorry! Mõtle selle peale ;)

Posted in Määratlemata | Comments Off

Juudas, kui ammu pole kirjutanud.

Nüüd võtan end käsile.

Mis siis uut…Olen ikka oma noorhärraga koos. Jep 3 aastat it is.

Töökohti olen päris palju vahetanud, ja hetkel töötu. Või noh, üritan siin on asja ajada ja uut projekti tööle saada.

Aga praegu ma nagu ei osakgi midagi kirjutada, aga proovin seda nüüd uuesti tegema hakata.

Tanel? Kas oled veel siin?

 

 

Posted on by Mullike | Comments Off

No tsau tsau…

Pole ammu kirjutanud…

VABANDAN SÜDAMEST !!!!

Aga, uus aasta hakkas, ja see muutis nii palju…Noh praegu on suvi J Olen Selveris tööl- JUBE JUBE

Aga muutused, ma olen lõpuks koos oma härra Vi-ga oma personiga…..Heh alates 01.04.2013 = )

Kolm kuud ühesõnaga, väga mõnus, aga noh….praegu on ta sõjaväes ( tuleta meelde, kunagi eelmine aasta kirjutasin et Vi tegi lõplikult otsuse et läheb sõjaväkke jne )

Armastan teda, ma tean seda…sest olgugi et ma tavaliselt ära jooksen (sest see on mu esimene ja reaalne ja nii pikkk suhe ) ja olgugi et tülisi ka on, sest ma vingun, aga tõesti kui on olemas armastus, siis see just ongi see…

Praegu kui ta ära on, ma ei saa temaga iga päev suhedla….OMG see lihtsalt on hull, sest vanasti juba, kui sõbrad olime suhtlesime iga päev….

Muu elu, noh pere jne.- MA EI TAHA SELLEST RÄÄKIDA

Sõbrad jäid kõik tahaplaanile, kuna nautisn VI-ga aega, enne kui ta sõjaväkke läheb…

Vabandust nende ees, kes oleks minuga rohkem koos olla tahtnud…

Olen ka uusi tutavaid leidnud, turva An ja Ma õde….haha ta veel alaealine ja käisime baari, tuli politsei, ja ta on selline vaikne ja aus, ja rääkis välja et mina ostsin talle alkot, sain 60 euri trhavi, nalaja kah…

Praegu olen väga emotsionaalselt läbi ja ilmselt stressis, sest see et Vi-d pole, teeb ikka väga kurvaks ja rõhub mu südant….ja tööjuures olevad pinged…

Teen trenni aktiivselt, kuigi tervis pole praegu väga kiita, igasugust jama…

Ühesõnaga ma olen elus, lihtsalt pole aega olnud. A ja kooliga sai üks aasta ühelepoole.

See aasta kanditeerin uuesti med. Kooli ämmaemandkas, MA TAHAN SINNA SAADA !!!!!!!!!!

Aga luban et püüan tihedamini kirjutada, kord nädalas ehk ?

Olge tublid, armastan kallistan, päikest teile

P.S Kõik lugejad, võtke minu eest ka päikest =)

A ja kuulake seda imelist lugu : http://www.youtube.com/watch?v=bFWwe9DyPeQ&list=LLVkxd9Bnyxo67P1tfSJXq3g

Posted on by Mullike | Comments Off

I’m so lucky lucky =)

Pole väga ammu kirjutanud. Palju on juhtnud, aga ime kombel olen ma kõigest sellest üle ja ma olen õnnelik.

Mul on mu kolm kullakest, Vi, Va ja Ma- ma armastan teid kuule ja tagasi.

Ma ei pea kellegi peale viha, ma olen andestanud kõigile, kes on mulle halvasti öelnud, ma olen endale andestanud. Kõik on lihtsalt super.

Mul on armastus ja ma olen õnnelik koos temaga. Ma arvan et Sa oled hea mis minuga juhtunud on.

Mul on maailma lahedamad kursavennad, sest armastus on see kui karukoopast väljub rase rebane – naer.

Mul on kõige parem korterikaaslane.

Ühesõnaga mul on kõik kõige parem, ja need kes minu juurest on ära läinud, head teed teile…sest mina teid ei igatse, mina ei tunne, et oleksin teile halba teinud, eriti sulle, ja sulle. Loodan et te kaks saate väga õnnelikuks oma kaasadega, et teil on kõige rahulikumad jõulud ja kõige toredam aastavahetus ja seda täitsa ausalt ja südamest….

Aga kõik teised- olge lihtsalt lahedad ja toredad.

Posted in Määratlemata | Comments Off

Liiga hea et olla tõsi….

Noo helõu

Niisiis, eelmine nädal uuuuhhhhh, ülikõva ju

Niisiis reedel käisime klubis ja värki. Laupäeval ärkasin ülesse hakkasin kohe jooma ja siis õhtul oli Ma sünnipäev ….

No jood sai seal meeletult ja õhtu lõppes mul Vi pool. Ayeeee

See oli kõik mida ootasin, kõik mida vajasin ma.

Nii siis oli koool, esmaspäeval jõin Ma-ga. Siis olin niisama. Neljapäeval oli kerge kursamöll.

Reedel tulin koju. Käisin niisama väljas. Siis täna ma veel ei tea mis teen aga kõik tundub hetkel ülihea ja ma lausa kardan seda, et varsti tuleb mingi pauk. Ja siis on bisssssdezzzzzzzz.

Aga olgu, olen elus, kõik on ilus ja vsjoo :D

Posted in Määratlemata | Comments Off

Ma armastan vabadust, ma armastan elu, ma armastan kõike, mis on ilus ja hea….

Nonii…

Teine nädal läbi.

Lasin reedese koolipäeva üle, no tööstuskauba õpetus lihtsalt liiga jube.

Mind valiti kursusevanema abiks, olen uues koolis suure populaarsuse saavutanud ja mitte ainult oma kursusel, sest me kõndisime Ma-ga teisipäeval üle kaarsilla ja mingid kutseka omad nägid meid, ja nüüd tulevad koolis vastu a’la et kaarsilda mäletad. Staar valma noh.

Täna tulin siis koju koju :d Niidan siin muru ära ja aitan vanal toad korda ja siis lähen koju.

Homme on mu elu tähtsaim päev, vähemalt ma loodan et ma saan sellega mida teha tahan hakkama.

Homme on Ma sünnipäev, niiet möll mis sugune ootab mind ees. Ayeee

Muide sain ka tööle, mis on ideaalne ja millega ma väga rahul olen.

Mul on üks kursa vend, keda pm nagu varem ka teadsin, aga noh nüüd nagu suhtleme ja ta täitsa meeldib mulle :D Üliseff.

Ja no teine kursavend saadab mind koju :D koolist nagu.

Ja Ma on täitsa lolliks läinud, aina avaldab armastust jne, aga ma ei saa, mul pole tundeid, sest ma tahan vaba olla, ma ei otsi oma lastele isa hetkel. Seega kui ta palju peale käib, siis vist pean hakkama temaga distantsi hoidma, sest muidu lähen liiga hulluks ära.

Aga muud ei midagi, ilusat nädalavahetust kõigilie.

Musikallipai  =)

Posted in Määratlemata | Comments Off

Tere kool!

Pole ammu kirjutanud, aga see Tartu on mind hulluks ajanud ja kõik mu aja ära söönud.

Nii sain siis korteri tartusse, ja korterikaaslase, kes on tore, nõusi ei viitsi ta aind pesta ja süüa teha ta ka ei oska, aga muidu on meil siin tore.

Koolis käin siis Tartu kutsekas ja õpin müügikorraldust.

Esmaspäeval ja teisipäeval olin Ma-ga koos. Niisama tegime koos asju ja värki. Kolmapäeval olin vana sõbrantsiga väljas ja täna jälle Ma-ga-

Ilmselt lähen omme koju, sest siin Tartus pole midagi teha. Arvatavasti lähen baari ja värki –

Siin tartus on nõme see, et absoluutselt pole aega, kellegagi eriti suhelda. Eriti Vi on mul unarusse jäänud ja see on nõmeeeee.

Uus klass, või noh kursus on super üli lahe. Muidugi ained on rasked ja kõik on eriti keeruline aga muidu ma olen väga rahul –

Võibolla kui on raskusi siis rohkem rahaline pool, tahaks ikka igale poole minna ja kõike teha aga resursse pole :D aga see pole oluline, peaasi et lõbus on =)

Muud nagu midagi eriliselt suurt pole juhtunud….Väiksed raginad ikka Vi-ga ja muud midagi.

Sügis on käes ja lehed on kollased, õhtuti ja hommikuti on väga jahe ja öösel on palju tähti =)

Posted in Määratlemata | Comments Off

Vabaduuuus

1.nädal

Nii töö on mul läbi, nutsin meeletult enne ära tulekut, aga noh, aeg ravib kõik haavad….

Reedel oli vennaskond ja Ma tuli valka, käisime koos peol ja värki….

Laupäeval olin KL-is abis ja Ma tuli jälle mulle n.ö külla…

Õhtul aga rääkisin temaga ja ütlesin et suhtel vms asjal pole mõtet, ja ta pm nõustus sellega. Seega olen jälle VABA. Niii mönus, lihtsalt, vaba olla….

Õhtul tuli Iku ja me läksime peole, hullumaja, ja siis Iku tuli mu poole ja siis isa ja vend vaatasid sseda ikka vääääga imelikult, aga selllest vahet pole…siis käisin lampi tartus ja täna ka ja homme ka ja varsti vist täitsa tartu….kui õudne…

Haige olen pm, aga elab üle….

Põhiline on seee et ma olem VABAAAAAA

Posted in Määratlemata | Comments Off

I’m so fucked up…

Oh jeebus ja jammajahhh…väga hull, mis kõik juhtunud on …

Nii alustuseks, kaks nädalat ma ei suhelnud Vi-ga ja siis ma vabanesin, avasin oma silmad, ja ainus mida igatsesin oli sõprus…seega kirjutasin talle, et nõme lugu oli see ja et tahan suhelda, tahan sõprust tagasi…

Seepeale ta vastas et väga hea, et vana triinu tagasi on, mul on endal ka hea meel.

Aga siis aga siis, HAUKA LAAT =)

Esimene õhtu panin 5 erineva kutiga ila, no muidugi kõik oli super, kuni koju minekuni ja selle kohani kui ma Ma-ga kokku sain ….pm hakkasin ma Vi parima sõbraga käima…yeahhh. Ta meeldib mulle, meil on koos tore, aga on üks aga…nimelt  mulle meeldib vist ikka Vi-ga eriti nüüd kui ta on ise aru saanud kui munn mees ta on, et ta mu üle lasin, ja mulle ise vabatahtlikult meeletult messib, ja meil oli siin videokõne ja kõik jutud…ja nüüd olen ta parima sõbraga koos. I’m so fucked up…

Ma ei hakkagi rohkem kirjutama, kõik nii segane, ja need osad sündmused mis juhtunud on, see pole nagu üldse mina…ah ei taha mõelda ka mitte…

Olen elus….

p.s viimane töönädal, ehk kolm päeva veel, nuuuks, ma ei taha ära minnna….

Posted in Määratlemata | Comments Off

9. töönädal…jah hüvasti, ma tean ju mis meil oli….

…kui tuleb alustada uuelt lehelt, sorry…..

9. töönädal siis läbi ehk 2,5 veel :D

Niisiis….Laupäeval käisin ka baaris, panin möllu.

Esmaspäeval oli veel kõik ilus tore, või noh…ma ka ei tea….igatatahes, teisipäev, ma vihkan seda…

Hakkasime Vi-ga oma asju rääkima, ja ta ütles et tal minu vastu tundeid ei teki ja me lõpetasime suhtlemise, täielikult, täitsa null noh, punkt vsjoo, kõik, over….

Oh siuke mase sellepärast, sest ma igatsen teda, ma tahan temaga suhelda väga tahan. Tahan rääkida temaga tunde ja tunde ja tunde….

Igatahes, reedel läksin maale, et saan ajud puhtaks. Sain seal küla plikaga kokku, kes teadis minust väga huvitavaid asju rääkida, mida ma veel ise ka ei tea…päris nunnu, et mingit paska mu kohta toodetakse, aga ma kiitsin aina takka, et kõik tõsi, sest no inimesed ostke elu või siis kui teil tõesti tattigi teha pole, siis õppige mõtlema, mida te suust välja ajate….

Laupäeval tulin tagasi linna, ja ostin endale katjuša…hakkasin jooma ja siis tõmbasin baari. Olime esimesed kes sinna läksid ja teised oh üllatus olid Vi ja Ma. Normaalne. Ma ütles küll tere ja Max ka, aga no Vi-ga oligi nii et ei rääkinud naguu võõrad. Nii nunnu….

Teda oli nii valus vaadata, temaga mitte rääkida, talle mitte tere öelda, see oli nii võõras nii imelik ja see tekitas nii vastiku tunde :S

Terve pühapäeva ma lugesin algusest peale enda ja Vi jutuajamist ja naersin ja nutsin  ja igatsesin…

Siuke miss miss on peal…tahaks lihtsalt tallle helistada vabandust paluda oma nõmeda käitumise pärast ja karjuda et ma tahan temaga suhelda, hoolimata sellest et teen endale aina haiget ja haiget.

Aga ma ei saa, sest ma juba ükskord käisin niimoodi ja enam ma ei tee seda, ma ei tohi end nüüd kaotada, nädal on möödas ja ma olen tegelt rahunemas, ma ei tohi nüüd murduda…lihtsalt ei tohi, aga  ükspäev ma lähen ta juurde ja ütlen et olen valmis meie sõpruse tagasi võitma, maksu mis maksab, ja proovigu ta aind siis öelda et tema enam ei taha, hakkab tahtma…

Seega muud vist pole, sest ma ei taha midagi ega kedagi ja ah perse…

2,5 nädalat veel siis tööga ka vsjoo, kooli ka kuskile pole veel saanud ja ma üldse ei tea mis edadi saab…aga praegu ei hooli ka…

Posted in Määratlemata | Comments Off

8. töönädal. Miski ikka veel häirib mind mu sees….

Nii nii….

8. töönädal. Väga hull….Mingi jama on. Mul on meelehäired käisin psühhiaatri juures. Vi-ga tegin lõpu ja siis ….

Reede, hakkan jooma, lähen baari, saan smsi mis teed, vastan baaris, ta tuleb sinna. Mina ei teinud välja, suhtlesin, mul oli lööki tehti välja seal sitaks ja peale. Ja siis räägin Vi vennaga Va-ga küsin miks tulite, vastab et Vi tahtis. Normaalne. Siis ma lähen Va-ga tantsima ja panen ila, Vi vennaga lihtsalt tuugalt. Kui õudne. Ma ja Vi ka nägid, kui õudne….

Aga mul oli lõbus, täna on ka.

Ja ma joon iga nv ja rohkemgi veel.

Aga järgmine nädal pean antidepresante võtma hakkama ja unerohte, niiet siis on kaine loodatavasti.

Täna ka baari, ja homme on meil halb ja ülehommset pole :D

Posted in Määratlemata | Comments Off