Segadus

Nii…Iga raskus on raske ja alati tundub, et teatud asjast ei tule midagi välja, aga kui sa kunagi ka ei proovi, siis sa ei saa ka teada, kas see konkreetne asi oleks olnud mõttetu või mitte ja sa jääd elu lõpuni mõtlema, mis oleks kui oleksid siiski proovinud. Sa tõesti meeldid mulle ja kui ka mina sulle peaks meeldima ning sa oled valmis proovima, asja rahulikult võtma, päev korraga, siis see teeks mulle rõõmu. Kui aga ei, loodan et me unustame mis juhtus ja oleme sõbrad edasi, sest sa oled tore poiss.

Nii kavatsen ma oma poisile, kes mulle meeldib, rääkida. Mis ta vastab ma ei tea, aga lootused on oi oi kui suured, ja loodan et ma ei pea väga pettuma, sest  ma ei taha jääda lolliks nii nagu jäin seda eelmine ja üle-eelmine ja üle-üle- üle-eelmine kord.

Tunnen et olen valmis proovima ja tahan et see kord oleks asi kestev, sest see noormees tundub olevat hetekl mingiks ajaks see õige. Ma ei ütle et alatiseks ja igavesti sest see oleks liiga pikk pikk aeg.

Eks kui järgmine kord kirjutan, siis räägin kuidas mul täna läks ja kuidas mul või siis meil läheb. Hoitke mulle palun palun pöialt ja ma tõesti loodan et ma saan sellega hakkama, vähemalt seekord. Tõsiselt loodan.

 

Muidu läheb mul aga hästi. Olen veetnud selle noormehega koos toredaid päevi ja meil on päris lõbus olnud. Muidugi on ka probleeme olnud, aga  hea kaalub kõik ülesse. Sest nii on, et positiivne kaalub alati negatiivse üle. Ja ma olen sellepärast juba õnnelik.

Muide, hea tuju on nakkav. Olin poes ja üks vana tuttav ütles mulle tere and it made my day. Niisiis kui maksma hakkasin ma naersin ja ka müüja muutus lõbusamaks, ning siis need teised kes minu taga järjekorras seisid hakkasid samuti naerma, niiet HEA TUJU ON NAKKAV, ja see on good, very good.

MA usun ma loodan ma tahan sinna minna……aga kuhu, seda ma ei tea.

Tänanne päevalause: „ Võta julgus kokku ja püüa enda tunnetest rääkida, võib-olla see ei lõpe hästi, kuid proovimine on pool võitu ja julge pealehakkamine võidab kõik!“

This entry was posted in Määratlemata. Bookmark the permalink.