5nädal. VARBLANE =)

Nii, laupäeval panin sõbra kainekaks, ja kukksuin ise jooma. Alguses pidid Vi, Ma ja Va minema Antsla, aga kui kuulsid kus ma olen, tulid sinna. Ohüllatust. Arvasin et Vi on kaine, aga ei, ta kukkus ka jooma. Seal arutati reedel toimunud kaklust ja noh mina läksin närvi ja ütlesin et tavai lähme baari ära. Muidugi Vi ja Va ja Ma maha ei saa jääda nad tulid ka järgi.

No baaris oli kõik ilus tore, tantsisin seal igasugustega ringi ja möllasin kuni siis tulid nemad ( no nad tulid nagu hiljem) kõigepealt keelasid nad baarmenil mulle tequila valamise ära, selge. Rohkem ei joo. Siis mõtles Va, et oleks tore minuga rääkima hakata, ja siis ta rääkisi kogu tõe ühe asja kohta ja no tra, ma hakkasin nutma, nii kurb asi oli lihtsalt. Siis oli draamat kui palju, et VA paneb mu nutma ja siis kõnnib nagu õige mees kunagi minema, et mismõttes nagu eksole. Vähemalt Ma oli väga vihane, sest talle ei meeldi kui ma nutan..ja nüüd pm ei suhtle temaga.

Nii aga siis oli koju tulek kah, järgmine päev muidugi tundis Vi väga suurt huvi mis kus ja miks, aga ma ei rääkinud, sest kardan et sellest tuleb veel mingi jama.

Igatahes, pühapäev vastu esmaspäeva nägin unes et Vi panei matsu ja siis mingi mees tappis ta ära, saatsin ommikul smsi et kas ikka on kõik oki-toki. Noh muiduigi sain vastuseks et on, ja et ma lolliks läinud, kuid siis  lõuna ajal, ta panigi matsu maha. No siis tuli sms, et ma olen posija jne jne…nagu dafakk, ma hoiatasin teda ju…, aga ei kes siis mind kuulab eksole…

Nii siis teisipäeval nägin neid kolme, sest hakkas suvelaager, käisin sealt ka korraks maru kiiresti läbi, erilist juttu nendega ei teinud peale Va muidugi, aga noh ega seegi suurt asi polnud, aga Vi-d olid imelik vaadata, kõiki neid, nad oleksid justkui võõrad olnud, ja ma isegi ei tea enam miks.

Terve nädal olen nede vaba olnud, sest nad laagris ja mitte mingit suhtlust, isegi mitte Ma-ga….veidi imelik, sest temaga ma suhtelsin ikka igapäev….aga vahet sel enam on…

See nädal läks ka kuidagi väga ruttu…jaj uba reede, ja teate mis, ma olen täna kodus ja HEEGELDAN :D jah mina kes ma vihkan käsitööd, või nüüd õigemini vihkasin käsitööd hakkasin heegeldama…igavusest või nii….niiet jah, loodan midagi põnevat valmis teha siin.

Muide nüüd officiali 1kuu tööl oldud. Wuud wuud wuud, ja tegelt on seal lõbus ja draamat ka ja seal on mul ka oma hüüdnimi nüüd:D Varblane :D Niiet jah, eilsest on mu nimi Varblane, ja tööjuures on ka kolm ägetat. Tšuks, Gabriel ja Mell( nb, need kõik on nende hüüdnimed) ja siis olen mina Varblane, oeh meil saab suitsupauside ajal kino, ja noh klatšida meile meeldib…suht ajukas ikka…kino mis kino aga 4kesi mina ja kolm meest asutasime oma klatsitoa isegi, sest no igapäev nii palju rääkida :D

Täna Gabriel küsis et kas ma perse oskan inimesi saata, vastasin et ei. Tema ütles see peale, et aga mina oskan. Nii kui mulle ei meeldi on kaks sõna mine ja perse, ja tead sa, probleem ongi lahendatud :D

Tšuks ütles et ma olen vanatüdruk valmis, sest ma heegeldan…aind kass on veel puudu, ei no huumor…

Aga rohkem polegi vist midagi… heegeldama tagasi…olge tublid!

A ja tervitused ühele sõbrannale ka, kes seda arvatavasti loeb, ma loodan….ehk siis tervitused sulle sinna ameerikasse, tule ikka tagasi ka….

This entry was posted in Määratlemata. Bookmark the permalink.