Hei!

Kolmapaev ehk tana.

Louna paus. Mangud on tana lainud suhteliselt hasti. On touse ja moone.

Premium 1 mangis tana Lihulaga , seis jai 1:1 . Skoori avas meiel Getu nurga loogist. :d  Lihula avas oma skoori penaltiga ning kohtuniku abiga.

Lihula mangis  tana veel Rioga ning kaotas mangu 2:7

Premium 2 laks natsa halvemini. Kaotasime 10:0. Vastased olid vaga tehnilised ning mang vaga kiire.

Ilm on vaga lambe ja palav ning see hairib palju, sest me pole harjunud sellise kliimaga!

Ps! soogiks saime tana burksi :D


Postitas Cathreen - Jul 15 2009
Kategoorias Määratlemata
Kommenteeri »Esimene turniiripaev on moodas. Lopuks saime monusalt pestud ning ka soodud, kuid toit polnud just koige maitsvam. G 16: SK 10 II voistkond voitis ESAP Metz'i 4:2 (Mirjam Limbak 3, Cathreen) Louna-Laanemaa voitis Rions'i 5:1 B 13 poisid kaotasid COQS Rouges'ile 10:0 B 18 poisid jaid viiki Cauderan'iga 2:2 (Lauri, Reimo) Kahjuks pole siin tapitahti, seega ...

Postitas Cathreen - Jul 14 2009
Kategoorias Määratlemata
Kommenteeri » |

Oleme peale pikka ja vasitavat soitu onnelikult kohal. Ootame korralikku pesemisvoimalust ning sooja sooki. Jalad on parast Berliini ja Pariisi avastamist talla alt tundetud ning paistes, aga uritame valjakul endast 110 protsenti anda!  Koik on OK :)

Postitas Cathreen - Jul 13 2009
Kategoorias Määratlemata
Kommenteeri » |

Heiii , jalkaplikad, ja kõik see meie pere . :) Valminud on siis meie oma blogi, kust kohast meie vanemad, tutavad ja sõbrad saavad jälgida, kuidas meil läheb ja  palju muud ;) Ühesõnaga ülevaade meie reisist .  Postitama hakkame 10.juulist, kui reis hakkab :P Olge lainel !

Postitas Cathreen - Jul 07 2009
Kategoorias Määratlemata
Kommenteeri » |