rosu

See on üks Blogi.ee blogi

ihan jee

Postitatud kategoorias Määratlemata 13 February, 2010

maisaa aru mis toimub kuna Blogi.ee oli vahepeal päris pikalt maas ja minu tähelepanu vajadus oli mega siis tegin endale uue blgi juba kuna see leht oli maas mingi ädal või rohkem otsustasin et lõpetan selle jama siin ära kuid nüüd ei viitsi nagu.

hääletasin eile mäda peaga tartust tallinasse 4 tundi läks aega ja keegi peale ei võtnud sest tegin hääletaja põhivea

KUI HÄÄLETAD PÜSI KAINE.

CRAWLING UP THAT HILL

Postitatud kategoorias Määratlemata 5 January, 2010

Nii eile võtsin mõttese et nüüd on vaja minna ülikooli ja hakkasin selle nimel tööle kõik sujus selle hetkeni kuni lugesin et on waja viia ka 2 fotot. damn! Mõtlen nüüd et oli täna waja ise endal juukseid lõigata.dman Damit.

Kristel  saatis ka mulle suvise pildi kus ma täiega viikatet  naudin no ikka täie raha eest.059Tööl oli täna kah huvitaw. Millegi pärast kas uus aasta ongi selline nagu me ise selle teeme, või ta alles akab oma tõelist palet näitma. Igathes avastasin et mulle meeldib lisaks metalile kah soft jazz :)

moving mountains

Postitatud kategoorias Määratlemata 3 January, 2010

nu nii ärkan ülese ikka sajab lund aga kuidagi on waja ju auto kätte saada ja siis ma rookisingi lumesajus lund terve päewa funn oli muide. kahju on ainult et sõbrd enam midagi muud peale joomis teha ei oska.

pärast kosserdasime linnavahel ringi Kalamaja on ikka funn koht.

new shit

Postitatud kategoorias Määratlemata 2 January, 2010

no nii aasta on meil nüüd 2010

mulle meeldisid selle aasta esimesed 10 minutit siis läks asi jamaks kätte ära !

ülejäänud päew nagu ei sjujunud kuidagi alguses väsisin vaana- aastast ikka pärsis ära nii et vabakalt peole tagasi ei jõudnudki magasin kodus pooe 2 ni (normaalne tegelt). jätkuvad kanatused üüriraha oli mul pangaarvel täpselt ja siis lisandus kuskilt mingi x summa nii et kui vaja siis oli kontol 10 eeki vähem kui pidi.  damet . niipalju siis ressipluusiga kiirelt panka jooksmisest. katsu sa omale 1 ülekanet teha :)

01012010pildil on hetk ENNEM lumetormi algust  mõtlesin homme rookima hakata . niaplju siis väikesest lumelükkamisest.

01012010(005)mõtlesin tormiga jalutama minna ja samas ära raisata kah 1 paugutaja mis mul öösest järgi jäi. nu ebajopp ruudus ma ütlen kõigepealt kustub ära süütenöör ja kuna ma paugutaja viskasin jääpeale siis las jääb aga see et ma külamga tikke otsaies kinda käest võtsin jauuesti kätte panin on palju valusam laks sest sõrmus jääb ju ikka sama suureks mis siis et sõrmed külmaga kokku tõmbawad . nuh sõrms saigi ainult mul 4 aastat olla önneks on graveeringuga kui peaks lume alt välja sulama aga ma tõesti loodan et metallitetektor võtab kah läbi paksu lume sest ma ei kawatse kogu randa põlema panna et lumealt sõrmust välja sulatada kuigimõtel on jumet sest ma ei kavatse eriti sellest rõngast loobuda.

nuh sain nüüd jälle eide moodi hädaldada ja setrveri ruumi raisata igatahes elame näeme millise elu ma endale sellel aastal elamiseks kokku keerata suudan eelmie oli vaatamata masule küllaltki meeldejääv osalt tööseikluste teine osa  pea aegu produktiivse suve pärast sügis oli kah funn kuid nuh mitte nii nauditav. ise peaks aktiivsem olema see aasta.

fuck that

Postitatud kategoorias Määratlemata 30 December, 2009

nii lõpuks saan seekuu kõik päewad 1 postituse  tehtud see tõestab väga selgelt ära et ma olen no lifer . praegu vähemalt .

lõppuks olen saanud oma asjad niikaugele et tean kelle kaudu ma korterit taotlema pean hakkama et paldiskisse kolida linna elu on küll hea aga nuh majandus surutis on jõudnud ka minuni. mis teha tuleb kulutusi vähendada ja targalt investeerida. sest pikalt ökonoomitada on sama mis vabatahtlikult A sotsialiks hakata. rõhutame sõna sotsiaal ikkagi prükkariks ma ei hakka.

tiba tegudest kah laupäewal käisimegi metsas eksisime ära kah funn. pühapäew trippisin niisama autoga. turnisin toompial ja ajasin riffit närvi. esmaspäew rookisin lund ja ajasin inimesin närvi, täna ajasin inimesi närvi ja olin kaine autojuht sõitsin 100 km perses käigukastiga maha 3 käigust ülespoole ei läinud funn huvutaw oli sees et ma ise närvi ei läinud. seeasta tegelt suht savi juba, väga vähe aega on jäänud et midagi korda saata ei viitsi vihastada.

akna taga paugutawad juba mingi jamaga kell on 23 25 mull savi tegelt mõtlesin et peaks reageerima, pohh ise kah lollusi teinud :)

nowhere to hide

Postitatud kategoorias Määratlemata 26 December, 2009

lund sajab funn lõpuks on siis walged jõulud. jõuludest ma muidugi suurt lugu ei pea aga nuh talv läheb küll sajaga peale mulle

Kuna jõulude ajal tuleb televiisorist ainult saasa midagi teha ei ole ja kõik kohad on kinni nii et rahval pole muud teha kui end suurest hullusest täis lakkuda. Siis otsustasin mina jalgratast remontima hakkata. Nu teate küll vanasõna et rege rauta suvel ratast paikka talvel.  Nu kawatsused on head aga välja tuleb nii nagu tawaliselt. sain just lühkarid jalga et minna tööristu tooma kui Olku helistas ja kutsus endale külla. kui kutsutakse tuleb minna ja nii ma saabusungi sealt alles täna lõuna paiku sulatasime üles mingi läbikulmind viina mis kandis nime jelzin  ja mõjus kah nagu vana borka raffale,  ühesünaga masendawal.t  Õnneks suutsin ohtra teega end võõrutada sellest jubedusest. Kõige tipuks kutsus erki mind appi mootorit ja kägukast maha võtma, lubades vaevatasuks Õllet. loobusin aga appi läksin ikka. Suitsetamise mainimine ajab judinad peale ja kurku tõuseb viina mekk. Üritan täna weel metsa minna et sellest joomisest eemale saada. Mitte et ma nõrk oleks või midagi.  Aga kes palju harjutab sellest saab harjutaja, kes palju joob sellest saab joodik.

vot nii

Bend it like BENDER

Postitatud kategoorias Määratlemata 24 December, 2009

esamapäew:

tuleb vist sunnitööliseks hakata.

viimane postitus oli kuna oli hakkasin kalendrit jälgima ja avastasin et ma ole see kuu teisipäewiti midagi kirjutanud huvitaw miks? nu ikka sellepärast et teisipäewiti toimub alati midagi.

Teisipäew:

No lifer nagu ma olen tiksusin mööda linna ringi. Käisin kuulist läbi aitaisn Rauntsil ja Kikasel rada tuunuda  ja jokutaisin üldse niisama ringi käisin poes jne. Öhtupoole kutsus Riffi välja ölle jooma aga kuna ma ei saanud juua kuna pidin veel sõitma, siis läksin ikkagi ;) Kristel oli ka kaasas, nii ei tulnud joomisest midagi välja ja läksime pildistama. Kusjuures umbe külm hakkas mai ei tea millest ainult. Soojendamiseks läksime mauruse pubise kus kohtasin Dafnet kes seal oma sõpradega oli.(muide ma ei teadnudgi kus Mauruse asaub).

Öösel viisin autoga koju isa kes saabus euroopast kuskilt.

kolmapäew : (HOMIK) Ise suundusin Rauntsi ja Erxiga päris ölut jooma nii et kodu ma ei jõudnud ja suur oli imestus kui magama minnes selgus et kell pool7 on. Igatahes rauntsipool sleepasin kella 3ni päewal :p  Õhtul tuli veel Raigar läbi ja parandasime maailma sõimates Franni :) otsustasime masenduse vastu midagi ette võtta ja hakkasime sigulli velge elutoa põrandal liffima funn oli. Avastasin et tahan avatari filmi näha ja et Devin Townsend on päris päris kuulataw tegija.

ps. Üritasin ilma vigadeta kirjutada täna.

kodu

Postitatud kategoorias Määratlemata 21 December, 2009

Kus on kodu, kes on kodus?

kodu on seal kus sa end hästi tunned ja sul on mõnus olla ning puhata.

Magasin täna mubes poole kaheni ärkasin küll 12 paiku kuid jäin uuesti magama. tegin endale mustikatega kaerahelbeputru ja teed ning jäin mitmeks tunniks aknapeale merd vaatamma. mulle ei meeldi meri tegelikult kuid täna oli hea vaadata kuidas lund sadama hakkas ja ilmastiku olid kardinaalselt muutusid ma tahan et mul oleks uuesti fotoaparaat et seda kõike jäädvustada.

hiljem sain artoga kokku üritasime filmi vaadata ei tulnud midagi välja kuna subtiitreid tööle ei saanud ja hispaania keelsest eriti midagi aru ei saa. läksime pitsasse sööma ja el Mäcko helistas et linnas mis teen suundusime minupoole telkut vaataama. hiljem helistas madis ja kutsus kelgutama

mäepeal sai ikka sitta kanti nalja ja kusjuures olles kõige õhemalt riides ei hakanud mul külm ei ole olemas sitta ilma vaid sitt varustus. special kelk muidugi ei töödanud ja tuli kasutada salvokaid aga igav ei olnud sellegi poolest hetkekski. olen rahul ja õnnelik et sain midagi teha ja ei konutanud tervet päewa kuskil kodus.

ilus on elu

Postitatud kategoorias Määratlemata 20 December, 2009

valge kõik on valge. jahe on kah tegelt aga nuh ei tohi tunnistada seda muidu hakkabgi. metsalaager tuleb ju läbi viia kõigele mölale vaatamatta. esimene päew läheb valutult  kõik on värsked keegi ei virise sest veel on soe.

hommikul möödame -24  absoluutselt kõik vesi on jäätunud päike sillerdab kui tõbras vastu nägemist hommik on karge paigal siesta ei kannata üle 20 sekundi. Posotsiooni vahetus, suundume lasketiiru meste soojendamiseks kulus suur hunnik puid, oksi 20 liitrit piiritust ja umbes 2 liitrit bensiini tuld üles ei saa. inimesed loobuvad. sest bebsiiniga kastetud pappkast ei sütti tikust vaja läheb umbes 15 sekundit leeki ja siis põleb kui tavaline papp ilma kütuseta papp tuld ei võttagi.

zippo ja kuivade kuuseokstega önnestub umbes 20 minutiga saada käima säde mille tunniga suudan ülse puhuda väikseks lõkkeks rakendan mehi kes külmetavad vahepeal on 4 alajahtumis juhtu.

laageisse jõudes on generaatori käivitus oluliselt raskendatud sest talvediisel on härmas suvine on tõmmand ennnast klimbiks. tunnen jahedust talveriietest kasutan jopet.  öösel on veel 1 vahejuhtum saan erialast tööd  sest tulejumal on maapeale laskund.  öösel kaotan kindad (DAMN).ommikul talinnast tagasi jõudes saan magada tunni. ärgates räägitakse et väljas siber olla

on jah . kaalun talvepükse loobun otsustan villaste sokkide kasuks. kampsun vedeleb kotipõhjas järgneb päew mitte nii külma valget

lõouks saab sel läbi suundun rongipeale uinun. ärkan kontrolli saabumise peale.ok. üritan uuesti uinuda ei saa miski segab snäen silmanurgast midagi ei saa aru võtan pea aknavastast ära ja järgmine hetk19122009

on minu pea endisiel kohal selline waatepilt

kodus läks toit ka kürbema ja rimis ei ole nii teenindust ega kaupa miks ma ronin sinna üldse vigu ei viitsi kah parandada

head ööd!

nii ei ole ilus

Postitatud kategoorias Määratlemata 16 December, 2009

kuna  pühapäewane vein mõjus suht halvasti vegeteerisin terve esmaspäewa kodus diivanil. pealelõunat otsustasin minna välja jalutama käisin nõmmel ja madisse tööjuures leelotasime erinewatel temadel ostsin kindad tema käest sest külm oli. toit ei läinud päewal sisse. ühtul läksin kuulsaali teed jooma ja juttu ajama  katre andis mulle remondiölle mis oli hea ülejäänud enam ei olnud võtsin hoo üles ja siis rummi peale kah (idikas)  igatahes mäda peaga on t sägiga -12 täiesti talutav temperatuur. koju jõudes vaatasin youtoubest forest gumpi läbi.:)

teisipäew oli veel ullem vegeteerimise päev enesetunne oli ärgates hea aga se muutus kui tuli lõuna paiku uudis tuttava hukkumisest afganistaanis. tõmmasi igasuguse tuju ära Mäda peaga thtsin ise kah mässama minna nüüd tahaks minna tagasi tegema  Õhtu suutsin end kodust eemaldada ja franni poole filmi vaatama minna

Praegu istun akana all vaatan kuidas meri keema hakkab minema ja aknawahelt öhkab külma

meri jahtub vaikselt

meri jahtub vaikselt