I want to live, not just be alive

http://public.fotki.com/kairikipper/elu-hiinas/

16. mai

Rubriigid: Maailma avastamas — 16. mai 2013 @ 12:08

Paar päeva tagasi, täpselt siis 13.mai õhtul, nägime me ufot :D

Jalutasime neljakesi koos Mikko, Nastja ja Mišaga  Shuangfust tagasi kodu poole ja pimedas taevas oli järsku näha tugev valguse allikas. Esimene mõte oli, et küllap helikopter, mille prožektorist siis niimoodi valgusvihk alla langeb, kuid täielik vaikus oli, kopter teeb ikka kõva lärmi ju. Meil on siin pidev pilvisus ja udu, nii et kui näiteks tavaline lennuk üle lendab, siis häält on kuulda, aga lennukt ennast näha pole….seekord aga tundus see valgus nii nii lähedal olevat, samas kui mitte mingit häält ei kostunud. Selles valgusvihus näis justkui ka mingi tolmu moodi asi olevat, või nagu piserdaks see objekt midagi maale, nii et meis käis ka pakkumine läbi, et ehk on tegu väikse lennukiga, mis mingit putukamürki põldudele puistab, samas heli puudumine oli ikkagi kahtlane. Ja kui ta muidu väga lähedal oli, siis mingi hetk kadus see üpriski järsul ära.

Kuigi see tundus hetkel kummaline, siis midagi nii erilist ka polnud, et selle üle veel hiljem juurelnud oleksin. Nüüd täna aga kui baaris uusi ajalehti panin ja eilsed ära võtsin, siis oli imestus küll pisut, kui mõlemal ajalehel oli esikaane looks see sama kummaline lendav objekt ja spekulatsioonid, et kas tegu võis olla ufoga. Teateid selle nägemisest tuli mitte ainult meie Shuangfust vaid tervest lõuna Hiinast.

Selgituseks oli siiski täiesti maapärane rakett, mis olla teadusliku uurimustöö raames orbiidile saadetud. Eks ta ilmselt nõnda oli siis, kuigi mulle tundus see küll midagi muud…aga pole ma ju kunagi ka orbiidile saadetud raketti ju varem näinud. Sellegi poolest on minu meelest imelik, et kui tegu oli raketiga, mis pidi väga kaugelt meile paistma, siis kuidas see võimalik oli, kui me sellise udukihi all elame, kus ei näe üldiselt tähtigi öösel. Samuti ei paistnud see otse üles suunas liikuvat, vaid näis nagu oleks see hästi maa lähedal püsivalt, või isegi pigem alla suunas tulevat ja siis üpriski järsult kõrgustesse ära kadunud. Poole tunni kuni tunni erinevusega nähti seda erinevates hiina provintsides, kaugema kohana Hong Kongis.

 

Kommentaarid puuduvad »

Pole veel kommentaare.

Selle postituse kommentaaride RSS-voog. TrackBack URI

Lisa kommentaar

Rea- ja lõiguvahetused on automaatsed, e-postiaadresse ei näidata, HTML on lubatud: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>