I want to live, not just be alive

http://public.fotki.com/kairikipper/elu-hiinas/

15.jaanuar

Rubriigid: Maailma avastamas — 15. jaan 2014 @ 11:53

Nonii, annan endast jälle märku üle pika aja. Siia korterisse meile netti ei tulegi, nii et arvuti taga veedetud aeg on mul minimaalne. Kuigi ega aegagi väga pole selleks. Kui ikka 6 päeva nädalas tööl käia, siis see üks vaba päev tuleb ikka väljas veeta.

Aastavahetus möödus toredasti. Meil oli töökoha aastavahetuspidu, mis toimus ühes ilusas restoranis, kus meil oma ruum oli, sushide, shampuste, erinevate suupistete ja muu toredaga. Samuti saime pärjatud ka kenakeste aastalõpu preemiatega. :)  Mikko oli kuni hilise tunnini tööl, nii et aastavahetus momenti me koos ei saanudki veeta, aga kui ta töö läbi sai, siis saime muidugi kokku. Läksime ühte soome pubisse, kus saime kokku mu eestlasest naabritüdrukuga ja veel tema tuttavate eestlastega. Tore õhtu oli :)

Uus aasta algas tööl väga kiires hoos, esimene nädal oli lihtsalt super müük, inimesed aina tulid ja ostsid. Kuid muidugi ei saa see liiga kaua kesta ja nüüd on jälle vaikseks jäänud.

Jaanuar on siin allahindluste kuu, mida kutsutakse  ”rabaha”.  Tegime siis ühe vaba päeva endalgi shoppingu päevaks ja saime päris mitmeid uusi asju soetatud :)

Eelmise vaba päeva võtsime jälle pisut ringi vaatamiseks ja läksime Monkey Parki.  Ootused väga kõrged selle suhtes ei olnud, eks ilmselt ka kuna ükski Monkey park ei saa ilmselt Balil oleva Monkey Foresti vastu. Aga polnud üldse paha koht.  Eks ta oli selline loomaaia tüüpi koht, kuid väga ilus, erinevate taimede ja ilusate puuridega jne. Oli ka selliseid puure, kus sai ise läbi jalutada ja ahvidele süüa anda, ühe sain endale korraks isegi õlale meelitatud. Kui Mikko seal pingile istus, ronis üks ahvike…tegelt see polnud ahv, leemur oli hoopis, igatahes see ronis talle sülle, aga kui Mikko pai üritas teha, sai kohe hammustada ja leemur klammerdus ta jala külge. Pisike ehmatus.  Peale ahviliste oli seal ka erinevaid papagoisid, paar madu, iguaanid, kilpkonnad ja isegi alligaator. Alligaator oli iga päris võimsalt suur, aga täitsa tuim. Kui ta seal täiesti liikumatult lebotas, siis ma alguses arvasin, et ta polegi päris, vaid lihtsalt mingi kuju, lõpuks aga sain ikkagi tunnistust, et ta silmad pisut liikusid ja kurgu alt oli hingamist näha, nii et oli ikka päris.

Ja toredaid uudiseid mulle, et inimesed, kes siia külla tulekust juttu on teinud, mitte ainult ei rääkind jutu pärast, vaid tõesti ongi juba varsti tulemas! jee jee jee. Kõige esimesena tuleb Kaisa, siis tuleb mu pere, ja sealt edasi on veel oodata ilmselt ka Mikko peret, ning ta  sõpru ja ka minu omasid,  Kätul on näiteks ka kindel plaan tulla. Küll on tore tore :)

 

Kommentaarid puuduvad »

Pole veel kommentaare.

Selle postituse kommentaaride RSS-voog. TrackBack URI

Lisa kommentaar

Rea- ja lõiguvahetused on automaatsed, e-postiaadresse ei näidata, HTML on lubatud: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>