Sõbranna esitas väljakutse!

Ta teatas, et plaanib 40-aastaselt minna bikiinifitnessi võistlustele ja ma ütlesin, et ei saa olla temast kehvem! See tähendab, et mul on 8 aastat aega ennast vormi ajada :D … Päriselt plaanin muidugi varem oma kehaga sõbraks saada.

Mis siis vahepeal on toimunud?

Tavapäraseks muutunud spordirutiinile on iga nädal lisandunud ka mõni rahvaspordiüritus:

  1. EV100 matk, Pilistvere-Oisu etapp – 19,5 km üle põldude ja läbi metsa keskmiselt tempoga 6,10 km/h. Mul on ülilahedad sõbrannad, kellega sellistel üritustel käia. Uhke olla eestlane!
  2. Jüriöö jooks – 8 km kõndi keskmise kiirusega 7 km/h. Ausõna kõndisime. Tõenäoliselt on see mu elu kõige kiiremas tempos kõndimine. Ave on ikka kihvt sõbranna, kellega tempot saab aretada. Tänks! ;)
  3. 15. Öörännak – matka pikkuseks kujunes meie meeskonnal 32,3 km. Üsna pikk ja kurnav öine rännak. Lõpetasime kell 4 öösel – väsinud ja nälgas, aga mis siis! Seiklus oli ülipõnev. Lisaks õppisin paremini tundmata kolleege, kellega tööl vähem kokku olen puutunud. Inimesed on nii ilusad, targad ja head. Igati väärt meeskond nii tööl kui vabal ajal.

Mis on viimase 1,5 kuu jooksul muutunud?

  • Ma saan sõrmused sõrmest kätte – juhuuu!
  • Mõned lemmikud kleidid ja jakid lähevad taas selga.
  • Rinnad mahuvad rinnahoidja sisse kenasti ära (jaaaa – see oli suur probleem vahepeal!)
  • Ma jaksan rohkem liikuda, võhma on juurde tulnud.
  • Suudan rohkem tööle keskenduda ja tegusid korda saata.
  • Tuju on palju parem.

BeFit2017 võistluse lõpuni on jäänud veidi alla 2 nädala – viimane aeg on korralikult pingutada ja endast parim anda!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>