t2heke

Ei ole midagi öelda.

Dec 26
. Postitas t2heke

Mis puutub mu ajusse… kui ta otseselt koju tagasi ei tulnud siis vähemalt natuke lähemale. Vähemalt piisavalt, et aru saada, et aegajalt on targem siia paljupalju kirjutada aga privaatseks jätta.
Tegelikult on blogi üks väga veider asi. Kogu aeg tuleb mõelda, et ei, ma ei saa siin päevikut pidada, aga nii veider on kirjutada ja mõelda, et teistele lugemiseks. Ei ole! Ei ole teistele lugemiseks. Mis avalikud, lugege kui tahate, ei varja, aga maitea kui palju neid avalikke alles jääb.
Mis eelmisesse puutub, kui keegi peaks mingil veidral põhjusel kunagi tahtma uuesti lugeda, palun, küsigu.
aga tegelikult

Jõulud olid! Jeeeee!
okei, tegelikult… ma arvan, et esimest korda mõtlesin ma nendest jõuludest vist septembri lõpus, meil olid Kaidi&Helmiga mingi superideed midakõike me teeme. Natuke isegi jõudsime, terve detsembri käisime ringi pmst iga päev päkapikumütsid peas. Ühe nn kolmekesi jõuluasja tegime ka, kus me suutsime (mina ja helmi) kingid ära anda, natuke lolli juttu rääkida, piparkooke põletada jne. + ma suutsin oma jala kuidagiviisi mul pole aimugi mille vastu ära peksta, et siiamaani puutuda ei tohi, aiai.
Vist kuskil oktoobris ma ütlesin emmele, et jõulud võiks tulla juba. Ta ütles, et ta küll ei taha, et elu nii kiiresti läheks. Aga tegelikult ma ei hakka praegu elu-on-lühike-juttu rääkima, paras/vedas teil.

Täna on… laupäev? on ju?
ma pole siiamaani pmst mitte midagi teinud! Käisin emme ja Triinuga kinos koopaoravaid vaatamas (esimene osa oli parem, aga need tantsivad tüübid seal koolivõistlusel olid toredad ;) ) (näänänänäänäää, kes teine oma emaga kinos käiks :D ? )
 Aga ikkagi veider, mitu päeva vaba ja mina… olen kodus :D . Pole üldse harjunud mitte midagi tegema… kodus. Päris mõnus vahelduseks, kuigi juba hakkab siiber saama. AGA MA NÄEN OMME INEST! ja lõunakeskust :D . esimest korda. Peale uuendust ma mõtlen. Ja ülehomme lähen laagrisse. Salemi omasse. Ja siis olen seal neli päeva, teglt päris tore. 31. lõunas tulen tartu ja… mul pole ühtegi aastavahetuseplaani. Koju jääda nagu ei taha…
Uues aastal vaheajal peaks vist trennilaager kaa olema vms? ei tea.

kas see polnud mitte kõige mõttetum post, mida ma siia teinud olen? ma arvan kaa nii.

Nov 22
Eile. Postitas t2heke

Oli tore päev :D . Me tegime selle suure sammu ära, vedasime kogu oma sõjavarustuse kaasa ja läksime salemisse proovi tegema. Järgmise reede jaoks. Algul tuleks ära öelda: naised ja tehnika EI SOBI kokku. Võibolla ainult targad naised.. aga igatahes me suutsime seal tõesti selliseid plahvatusi teha, kus kõik lihtsalt käesolevad asjad maha viskavad, siis igasse suunda käed kõrvadel jooksevad surmahirmul. Siis kui saadakse aru, et see tappev heli ise ära ei lõppe, joostakse tagasi ja tiritakse jalgadega juthmeid välja. Päevotsa vasak kõrv undas pärast. Igatahes me saime umbes kell peale hakata, vahelduva eduga. Vahepeal me saatsime Triinu poodi, meile nn lõunasööki ostma, tüüp tuli tagasi lasanjega (minule), kolme suure krõpsupakiga (kõigile teistele), viie mandariini ja nelja paki nuudlitega. Tark temast onju. Kaidi oli vahepeal koju läinud ja hakkas pool neli kirikusse tagasi tulema aga teepeal kogemata unustas ära, kuhu ta läheb ja tegi väidetavalt tervele tartule tiiru peale (kuidas see võimalik saab olla?) ja siis jõudis oma koju tagasi, kus talle meelde tuletati ja siis ta jõudis umbes kella viieks kohale :D . Kell neli helistas Roland ja küsis kuidas proov läks.. ee.. hästi? Teglt kestis veel.. kella kaheksani, kui aus olla :D . Vahepeal jõudis Triinu solvuda ja nutta ja emme jõudis ta koju viia ja meile omatehtud singisaiu ja õunu tuua :D . Nii armas temast. Ja nende pauside ajal, kus Geidi või Reelika võikesiganes vingub või harjutab või vaikust vajab saab ju.. kõhulihaseid teha :D . Ahjaa, siis veel üsna vara tuli välja ka see, et Kristian ei saa tulla.. Aga päeva lõpuks me vist siiski saime selgeks üsna kõik :P . Hääl siiamaani üsna surnud, ühest kaheksani laulda. Üldse päeva jooksul tulimulle koguaeg igast naljakaid kõnesid. Kristelilt, Emmelt, Kaidilt, Kaidi sõbrannalt, Rolandilt (mitte naljakas), Tiinalt (okei, see oli sõnum), Ineselt (mitte naljakas küll, aga nunnu) and nothing of them beats Janeli :D . Õhtul oli küll tunne, et enam ei võta telefoni taskust välja ja päris üllatav oli Janeli nime näha, aga “Kuule Helena, miks sa võõrastele poistele mu numbrit jagad?” janiiedasi.. jamh, funny :D .  ja siis mu ilmselgelt imearmsad läätsed jõuavad homme hommikul siia :D . Ja reede tõotab oma väga mitmekesise rahvastiku tõttu kindlasti väga.. huvitav tulla.
that’s it.