Sep
29
2009
0

Sügis

Sügise ilmad on mõnusalt vahelduvad. Kuna eilne päev koosnes ainult vihmast siis ootasin täna ilusat ilma. Ja oligi. Käisin väljas ja nautisin seda ilusat sügist. Mõned pildid tegin ka. Asuvad need siin.

Kirjutas tets88 kategoorias: Määratlemata |
Sep
28
2009
0

Miks me sekkume teiste ellu?

Lugesin just http://blogi.ee/lulu/27/09/2009/palun-andge-oma-allkiri/ et me annaks kõik allkirjad selle vastu, et Lõuna-Koreas ei tapetaks koeri. Sõna hot dog tuleb ju tegelikult sellest, et seal on koera liha. Erinevalt Euroopast, kus hot dog tähendab saia, mille vahel on viiner. See on osa korealaste kultuurist, süüa koeri. Seda on jube mõelda. Samas ennem kui hakata kedagi hukka mõistma tuleks mõelda sellele et millest on tehtud needsamad viinerid, mida me sööme? kas tõesti koerte tapmine on lehmade omadest jubedam? Tapmine on tapmine. Erinevus on ainult kultuurides. Keegi ei käse vaadata kuidas loomi meile maitsvaks lihsaks tehakse, keegi ei käse seda liha süüa. Seega miks me võitleme asja eest mis tegelikult ei puutu meie kultuuri?

Kirjutas tets88 kategoorias: Määratlemata |
Sep
26
2009
0

Võttis aega

Sai tehtud siia ammust aegast tagasi konto. Ja muidugi peale seda ununes ka parool. Nüüd peale kuu aega kestnud paroolide küsimisi ja sisse saamis katseid õnnestus siis lõpuks ka sisse saada. Kas ja kauaks seda sama parooli säilitada õnnestub, oleneb serverist õnnest ja minu mälust..Hihiiii..loodame parimat

Kirjutas tets88 kategoorias: Määratlemata |

Powered by Blogi.ee | Aeros Theme | TheBuckmaker.com WordPress Themes