"Südamelt Ära" » Blog Archive » Eduka ettevõtte saladus!
dets 20

06.08.2011 kell on 15.13

See on nii lihtne…… tunnusta oma lojaalseid ja pikaajalisi töötajaid :D
Me ei oota ainult palgatõusu vaid tihti peale lihtsalt piisab heast sõnast!
Ok, palgatõusust ka ära ei ütleks :D

Ma tulin natuke üle aasta tagasi Tallinna osakonnast Pärnusse üle. Pärnu on alati minu jaoks olnud unistuste linn, kus elada ja töötada. Paraku suutis üks inimene minu elule siin kriipsu peale tõmmata.
Veel paar päeva tagasi sain kliendi käest komplimendi hea teeninduse eest ning et sellist teenindust ei näe just eriti tihti (ja see ei olnud meesterahvas, kes nii ütles). Ometi arvab juhataja , et me ei tee mitte midagi hästi ja kui me müügitulemusi kiiresti ei tõsta siis võib see meie jaoks väga valusalt lõppeda.
Pidev terroriseerimine ja alandamine tööl on tekitanud minus söömishäireid ja stressi. Tean, et kaua ma sellel enam kesta ei lase.

Tean ka seda, et nii õelate inimeste jaoks on jumalal alati omad plaanid. Kahju on ainult sellest, et tal on lastud veel nii kõrge eani elada.

Mind teeb kurvaks see, et ma olen selle firma heaks 5 aastat rüganud, nende aastate jooksul pole ma kordagi tööle hilinenud, pole isegi ühte päeva töölt puudunud, teinud tööd väikse palga eest nii, et kuu lõpus ei saa vahest lõunalegi minna sest raha lihtsalt ei jätku ja valetad töökaaslastele, et sul pole täna kõht tühi, isegi klientidele olen suutnud naeratada… missest, et sind on eelmisel ööl seksuaalselt kuritarvitatud, olen töötanud nädalavahetustel, pühade ajal siis kui teised kodus torti söövad.

Mitte kellelegi ei lähe korda ühe lolli müüja isiklik elu vaid see palju me firmale raha suudame teenida. Sellele vaatamata arvab, keegi et me teeme liiga vähe, me naeratame liiga vähe, ja meile saadetakse suvalisi inimesi, kelle ülesandeks on kontrollida ja kohut mõistas selle üle, kas me ikka sobime sellele ametikohale. Nad ei käitu mitte kunagi nii nagu tavakliendid, vaid kasutavad ära võimalust teistele sitta keerata sest nii tähtsat ülesannet pole neile veel varem antud. Ja kui nemad ütlevad, et teenindus polnud päris super siis karistuseks võetakse ära firmasisesed soodustused halvemal juhul saad kirjaliku hoiatuse või vallandatakse…. Inimesed kuhu me jõudnud oleme. Kuidas teiesugused võõrad inimesed üldse saate kellegi teise elu üle otsustada ja sellega mängida. Töö kaotus võib aga kaasa tuua väga väljapääsmatu olukorra ning kas te võtaksite enda südame peale ka sellele järgnenud suitsiidi???
Ma olen andnud sellele firmale endast kõik ja pole vastu saanud mitte midagi… selline suhe ei saa just kaua kesta. Ning kõikidele Klientidele, kes käivad müüjate peal oma rahuldamata jäänud keha välja elamas, mis on ilmselt tingitud vähesest seksist või  emaarmastuse puudumisest, ütleksin vaid seda, et me kõik oleme inimesed ning kunagi ei või teada, millal olen mina see, kes just sinu saatuse üle otsustama hakkab. :DLisa kommentaar