"Südamelt Ära" » Blog Archive » Kell on 14.08
jaan 05
Kell on 14.08 Postitas

05.01.2017 kell on 14.08

Aastaarv on jälle muutunud ja muutunud on palju. Ma vähemalt tunnen, et see aasta on paremini alanud, kui ükski teine. Keegi ei jätnud mind vana aasta õhtul maha ja ei pidanud ka üksi olema aastavahetusel nii nagu seda on juhtunud varasemalt. Võtsin uue aasta vastu Casa de bailes… ei mäletagi, millal viimati nii palju tantsida sai :)
Mehi ja uusi tutvuseid tõmbasin 1 jaanuaril nagu rehaga üles (nimedki ei seisa enam meeles) ja alati on nii, et kui leiad uusi tutvuseid siis kraabivad ka vanad end kähku kusagilt sambla alt välja :) Need on sellised vanad, kes aeg ajalt end ilmutavad kuid kes sind päriseks endale ei taha aga teistele ka anda ei söanda.
Raske on ikka elada, kui kõik sind tahavad :D
Niisiis oma elu muuta pole kunagi liiga hilja ja olen otsustanud, et tulen oma mugavustsoonist välja ja hakkan elama nii nagu ei kunagi varem. Ehk siis vähem illusioone ja rohkem spontaanseid otsuseid.
Kes on näinud filmi ” Yes Man” https://www.youtube.com/watch?v=M3ar1tBj_Zk see teab, milline oli mu elu umbes aasta tagasi :D
Ma olen liiga palju muretsenud kogu aeg tuleviku pärast ja kui ma ei saa seda mida (või keda) tahan siis hakkan veelgi rohkem muretsema :)
Olen kogu aeg pannud endale eesmärgi, millal ma midagi saavutan aga sellel pole mõtet. Sellega sa vaid põletad ennast sisemiselt ja unustad lihtsalt elada. Jah mingid eesmärgid elus peavad olema aga sa ei saa nendesse kinni jääda.
Nüüd on sellel lõpp, kuna mul on lihtsalt nii ägedad sõbrad :) . Lühidalt öeldes, kui mu munarakud hakkavad aeguma siis ma enam ei muretse selle pärast kuna mul on olemas isiklik spermadoonor aga sellest täpsemalt kirjutan hiljem, kui see aeg ükskord kätte jõuab :)
Peaks ka rohkem head tegema hakkama….. siiani olen ma bussi sisenenud kähku vaid tagant uksest, et ei peaks vanu inimesi eest sisse aitama :D
Samas ei saa ka öelda, et ma midagi head teinud pole…. kesklinnas käib üks naine koos koeraga pidevalt inimeste käest söögiraha küsimas. Koer on selline musta värvi ja väga kondine. Naine on alati hästi viisakas ja pole teda kunagi purjus näinud. Olen alati talle raha andnud lootes, et kui teed midagi head siis äkki tuleb see mulle kunagi tagasi.

 Lisa kommentaar