Värsked mahlad volüüm 1 “mõnus vürtsine hommikune energia”

Olles hiljuti soetanud endale vajaliku varustuse:
Mahlapress: euronics.ee/t/30468/mahlapressid/mahlapress-bosch/mes3000
Blender: digizone.ee/et/226/Kodu-Köök/245/Mikserid-ja-blenderid/144513/Philips-blender-HR2170-50#cat=245&listmode=list&p=0&sort=name_asc&perpage=20&filter[4195]=569&iid=144513
ja väärt kirjandust: rahvaraamat.ee/p/see-lahe-värske-mahla-raamat/41065/et?isbn=9789949241538
olen nüüd valmis alustama Urban Health & Welness projektiga “parim toormahl”

Esimene toormahl “mõnus vürtsine hommikune energia” nõudis koostööd mahlapressi ja blenderi vahel.

Koostis järgnev: Pool keskmist ananassi
üks küps kooritud banaan
1 kuhjaga teelusikatäis mett
1 suur näpuotsatäis kaneeli

250 ml magustamata sojapiima

1 väike  peotäis jääkuubikuid

Ananass tuleb ainsana mahlapressist läbi lasta ja seejärel leivad kõik koostisosas ühiselt rõõmsalt tee blenderisse.

Tekstuur: 5 joomiseks paras, ei liiga paks ega liiga vesine (sellepärast ongi hea teha kellegi läbiproovitud retsepti järgi)
Maitse: 4
Valmistamise keerukus: 3

Toitumise koha pealt on tegemist üpris energiamahukate toorainetega, seega ei soovita seda mahla kaalulangetajatele. Neile kes hetkel toitumiskavanii rangelt ei jälgi,
oleks selle mahla näol tegemist ühe ideaalse hommikusöögi osaga.

Millest me räägime?

Urban Health & Fitness on värske tegija eesti spordimaastikul. Meie missioon on tagada igale inimesele tasakaalus ja mitmekülgne füüsiline vorm koos raudse tervise ja heaoluga. Nii nagu meie logol näha siis 3 vaala millel meie treeningkavad seisavad on JõudKiirus ja Vastupidavus! Meie kavadest leiab selle mida vajab nii harrastussportlane, kaalulangetaja kui ka kõige nõudlikum tippsportlane.

Meie tootevalikust leiad

  • Treeningkavad- Personaalsed ning eelkoostatud kavad valdkonniti. Jõud – jõusaalis; kodus; oma keharaskusega, kiirus, vastupidavus, liigeste liikuvus on vaid mõned teiste seas.
  • Toitumiskavad - Täpsed toitumisplaanid, mis on koostatud lähtuvalt kliendi eesmärgist ning aktiivsusest. Toitained on sealjuures individuaalselt iga inimese tarbeks välja arvutatud. Lisaks  leiad meie lehelt eriprojekte nagu näiteks “Tervislikud vahepalad” ning nõustamist toidulisandite valdkonnas, et saaks valitud ainult vajalikud, kvaliteetsed ja rahakotisõbralikud tooted.
  • Videokavad -  Nii üld kui ka erialase füüsise arendamiseks. Praegu saadaval erialased kavad golfaritele ja tennisistidele oma mängu järgmisele tasemel viimiseks ning naisterahvastele kava suunatud tihti probleemsetele piirkondadele: käed, kõht tuharad.
  • ja palju muud tulekul…