Millest me räägime?

Urban Health & Fitness on värske tegija eesti spordimaastikul. Meie missioon on tagada igale inimesele tasakaalus ja mitmekülgne füüsiline vorm koos raudse tervise ja heaoluga. Nii nagu meie logol näha siis 3 vaala millel meie treeningkavad seisavad on JõudKiirus ja Vastupidavus! Meie kavadest leiab selle mida vajab nii harrastussportlane, kaalulangetaja kui ka kõige nõudlikum tippsportlane.

Meie tootevalikust leiad

  • Treeningkavad- Personaalsed ning eelkoostatud kavad valdkonniti. Jõud – jõusaalis; kodus; oma keharaskusega, kiirus, vastupidavus, liigeste liikuvus on vaid mõned teiste seas.
  • Toitumiskavad - Täpsed toitumisplaanid, mis on koostatud lähtuvalt kliendi eesmärgist ning aktiivsusest. Toitained on sealjuures individuaalselt iga inimese tarbeks välja arvutatud. Lisaks  leiad meie lehelt eriprojekte nagu näiteks “Tervislikud vahepalad” ning nõustamist toidulisandite valdkonnas, et saaks valitud ainult vajalikud, kvaliteetsed ja rahakotisõbralikud tooted.
  • Videokavad -  Nii üld kui ka erialase füüsise arendamiseks. Praegu saadaval erialased kavad golfaritele ja tennisistidele oma mängu järgmisele tasemel viimiseks ning naisterahvastele kava suunatud tihti probleemsetele piirkondadele: käed, kõht tuharad.
  • ja palju muud tulekul…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>