Üks pühapäev vihmases Viljandis.

Täna on siis jälle üks kaunis päev, ehk võibolla mitte ilma suhtes kuna enamus päevast on vihma valanud ja päris paljudes Eestimaa paikades torm laastamistööd ja puude langetamist teostanud.

Ärkasin juba varakult, kella seitsme paiku. Tekkis vajadus uus lamp valmis saada. Seda mõtet olin juba paar nädalat peas kandnud, kui olin Viljandis asuvas Väike Ingel poekest külastanud. Otsisin kohti, kuhu saaks oma lampe pakkuda ja sattusin just sinna. Ja kuna ma olen terve elu selline kiiksuga olnud, meeldivad mulle kristallid ja muu selline kraam. Võib vist lausa öelda, et kristallide ja kivide vastu on mul lausa nõrkus.

Ja selles samas nõrkushoos ostsin ühe mäekristalli, mida mõtlesin lambile külge kombineerida. Kujutasin juba ette, kuidas erinevat värvi valguse käes kristallil valgus murduda võiks. Lamp ise sai graveeritud juba päris mitu päeva tagasi ja ka klaasimaali värvidega klaarid osad värvitud, aga kristallile sain siis lõpuks täna pihta :)

Ega ma eriti hästi ette ei kujutanud, kuidas sinna augu sisse saaks, aga katse eksituse meetodil sai lõpuks asi teoks.  Nüüd oli vaja veel vasest traati- vanast ajast oli jäänud vana teleka kaablit, eemaldasin kaablil isolatsiooni ja nii ta tehtud saigi.

 

aura lambi algus

 

Mäekristalliga lamp

 

Ma arvan, et tänaseks aitab nokitsemistest. Keegi kusagil kunagi on öelnud, et puhkama peab ka… Ehk siis teen midagi muud. Saun korda ja küdema, grill tööle, sest päike juba aeg-ajalt ilmutab end jälle. Ja homme tulevad uued ideed ja tegemised.

Aga ega ma peres üksi ole, siin leidub veel inimesi, kes oma kätega ümbrust püüavad kaunimaks ja mugavamaks muuta, minu kulla kaasa kätetööd võib pisut näha siit:

sauna leili ruum

Vot nüüd sinna ma kuuma sisse ajangi!

 

 

Sauna du

 

Seniks ikka päikest, sooja ja rahu!

Teie Kets jätkuvalt!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>