Mina mina mina

19. Feb 2008

19. veebruar 2008, teisipäev, kell 9.21

Kategoorias: Uncategorized — villu @ 09:32

grease.jpg    FAKK FAKK FAKK!!!! Ma ei ole veel koolis ja mul on saksa keel õppimata…FAKK! …tegelt ma kohe hakkan minema, aga ikkagi!!!

…ma tahtsin midagi rääkida, aga mul läks meelest….great küll! nice…või äkki oleks ikka parem koju jääda?…EI VILLU!!!!!!!! RONI KOHE KOOLI!!!!!!!!!…..jaaa..aga mul on saksa keel ju õppimata….NO JA SIIS???? KOOLIS ÕPID!!!!!!…no ma vaatan..

…gaad….ma ei saa…ma praegu veits negatiivne..hmmm….don’t know why…ahjaa…saksa keele pärast.

Tahaks kodus olla ja mitte kuhugi minna, isegi trenni ei taha täna minna…tahaks lihtsalt olla kodus..aga ma ei saa..täna peab kindasti trenni minema..täna hakkavad ju need etenduse proovid vms….niiet jah…tuleb kohal olla…

Ma loodan, et ma ei pea täna seal aulas üksi passima…no ma loodan, et ei pea..tõsiselt ka. (meil tuleb mingi loeng..boooring…)

tegelt peale seda saab süüa….peaks äkki ikka ütlema, et ma haige, või arsti juures või paska…laseks äkki kellegil kirjutada…selle asemel võiks tantsu teha hoopis.. Ahjaa..kas ma ei öelnud, et alates sellest neäljapäevast annan väikestele jälle tundi..aga ainult neljapäeviti..ja see hea! juhuu! :) No ma pidin neile need tantsud õpetama..selle Greace’i muusika järgi ja siis MPA-aaritit pidin puhastama kunagi..no ma tean, et need tantsud tulevad seal Kooli Tantsu-ja laulupeol…wao… ei tegelt ka…ma peaks/võiks selle tantsu valmis mõelda, siis oleks suht lahe..no ses mõttes, et oleks ju`?!…

ok..ma pean minema nüüd…räägiks veel veits..aga tuleb kooli minna!… ;) nuuks.. :(

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik