Mina mina mina

6. Mar 2008

6. märts 2008, neljapäev, kell 22.41

Kategoorias: nädalad...päevad...blablabla — villu @ 10:41

Midagi on väga pekkis.´..ja ma ei tea ka mis see on. No ma saan aru, et see mina olen..aga miks see nii on või mis täpselt..ei saa aru.. Elumasendus on..ma ei tea miks või millest… Pidin täna trenni minema eks..no ma läksingi..ma panin riidesse ja hakkasin enne klassikat seal veits soojendust tegema vms..ja siis mingi lambist..”ma ei taha siin enam olla”..ja panin riidesse ja läksin minema..jumala lampi nagu…bussipeatuses olid mul peaaegu pisarad silmas..nagu täiega lambist…edasi läksin koju, kus isale mainisin, et vaja ikka reisiks nüüd raha ja paska…ja siis isa jälle, et e-kool ja e-kool..blablabla..ja siis läksime sinna paska eks…ja siis niuniu..kõik hinded nii halvad..kuidas sa küll kooli lõpetad, mida sa oma eluga peale hakkad..ja blablabla…enivei..ma hakkasin nutma..nagu täiega…ma ei tea..elufriiki….no see story ei ole veel läbi..aga pohh..

….enivei..ma siin nüüd õppisin…kirjutasin faking 15 (osad on suht pikad) luuletust vihikusse..nagu mida???..ma ei saa aru, mis on Rattal viga…tra..kirjutagu ise faking 15 luuletust käsitsi vihikusse…totaalne paberi raiskamine..eriti, kui osad luuletused on nii kirjutatud, et iga sõna jaoks on sul vaja tervet rida..nagu milleks?.ma ei saa…

..mingit muud sitta õppisin ka..aga pohh see….ma pean edasi õppima hakkama..aga ei tea veel, kas hakkan seda tegema…kes teab…

Muuseas…Ratas ütleb koguaeg sellele Küürakale, et tema ei pea näiteks neid 15 luuletust vihikusse kirjutama…siis ei pea ta neid infomappe tegema jm… nagu MIKS??? see on ju nii faking EBAAUS!!! Mul jumala POHHUI, et ta mingi tark või, et teeb kõik asjad õigeks ajaks ära võimidafakingiganes…MISSSIIIS!!!!!….see ei ole ju aus…mingi meie peame küll kõiki mingeid haigeid asju tegema ja tema ei pea!!! TRA KUIDAS MA VIHKAN TEDA::…..st. MÕLEMAID!! ..

Ma tahaks olla kusagil koopas, kaugel kaugel üksikul saarel..teksi sees..ja vaadata Grey Anatoomiat või lihtsalt olla….et keegi ei saaks muga rääkida ega mind näha ega midagi taolist..et ma ei peaks midagi tegema!!!

..ma ei saa…ma räägin..mul on mingi emotsemistuju! …kõik läheb perse! ..ma ei saa…tänane päev oli üks väga sitt päev! VÄGA!

Kui ma enne teadsin, mida ma enam-v’hem tahan tulevikus teha, siis nüüd ma ei tea üldse. nagu aboluutselt.. Ma ei ole absoluutselt mitte milleski kõige parem…mitte milleski..enamus asjades olen kas tavaline või kõige sitem!…gaad.ma hakkan jälle nutma…no ma ei saa… ma olen nii kurb..ma ei tea miks…kõik sai alguse eilsest…(mitte midagi ei olnud eile)… Mis must saab???? Ülikooli ma ju ei taha eriti minna…ma ju ei õpi..ma ei saaks kusagile sissegi…tantsimiseks peaks olema 100korda parem..hallooo!!!…tants ei olegi mingi töö.nagu daaa…. enivei kõik sakib!

..kui ma oleksin gümnaasiumis hästi õppinud ja pingutanud, siis järgmisest aastst läheksin Tartu Ülikooli arstiks õppima..ausalt ka…aga kuna ma sokkisin oma gümnaasiumi totaalselt ära, siis HUI! ….siis on kõik perses…koolis on käia ainult loetud nädalad…ja ma ei saa kunagi enam seda sitta ära parandada… TRA…KUS OLID MU AJUD ENNE????

..ma ei saa..ma ütlesin ju, et ma olen masendunud…no well..ma olen siis edasi….äkki suudan veel veits õppida…ja siis greyd vaatama!

Olge teie rõõmsamad..küll ma ka kunagi olen!….not…..

life suck!…kill me now!

PUTSI!!!:..jälle ei saa pilti panna!..ahhh..minge perse…

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik