Mina mina mina

29. May 2008

29. mai 2008, neljapäev, kell 13.16

Kategoorias: Uncategorized — villu @ 12:16

Ma ei saa…

Ma olen vanaisa juures eks..ja siis tulin linnast ja värki eks…ja keda ma näen? oi..Kristjan. Gaad..miks ta omas kodus ei või olla?? Iga kord kui mina koju lähen korraks, siis ütleb ta midagi sellist tervituseks “Mis passid?”, “Türa, mida sa siit tahad” jne jne jne. Ma ei saa….ja siis ta tuleb siis ja mingi hakkab nussima. Vaatab telekat ja samal ajal on arvutis ja paska. Eino great küll…

…Kristjani käes on ka minu mp3 mängija..ja ta ei anna mulle seda tagasi seepärast, et tänu MINULE (nagu..ma ei võtnud ju neid ära..daaaaa!!!!!) ei ole tal PSP’d ja telefoni. Nagu…kas see peaks mind huvitama??? enivei..ta ajab mind nii vihale! …gaad..nagu mida iganes!

..ma juba kujutan ette, kuidas hiljem vanaisa hakkab sokkima jälle, et ma olen nii isekas ja enesekeskne. Nagu mida paska? Hui olengi!!! Gaad..mul on õigus vihane olla. …ja ma ei pea mingi iga faking sekund mingi häppi olema. See, et ma hommikuti ei viitsi kellegiga suhelda on seepärast, et on HOMMIK!! daaaaaa.a…..

Samas on tal muidugi mingis mõttes õigus…emal ja isal ka…no selles, et ma olen inimestega sõbralik ainult siis kui mul midagi vaja on. Ma tean jah, et see nii on, aga ma ei saa midagi parata. Ma üritan niisama ka mingi sõbralik ja tore olla, aga see ei tule hästi välja. Nõme jah..aga noo..ma üritan vms. Teen n. vanaisale äkki täna süüa? ;)

see on suht hea idee…hmm….

..samas aga kui ma näiteks oma sõpradega koos olen. Siis mul ei ole nii ju, et n. Kat, hullult tahaks seda kingitust, et ma olen siis hea sõber vms. ei ole ju nii! Sõbrad on teine asi. Nendega on mul ka millest rääkida. No mida sa ikka mingi oma vanaisaga räägid. Kõik on juba räägitud. Oma tulevikust vms ma tõesti ei viitsi enam rääkida. Kui keegi veel küsib korra seda, siis no ma annan otsad! Ausalt ka!

Muuseas..hommikul kui ma kooli hakkasin minema, siis mõtlesin, et peaks kirjutama sellest..

…nii..

Olete märganud neid noori, kes (no vanu ka) topivad omal selga mingid riided, mis on neile nagu silmnähtavalt LIIGA väikesed..mingi veits paar numbrit väiksemad. Enivei..no muidugi tahaks ju mingit väiksemat suurust selga panna, aga no halloo..Minu arust teeb see just veits nagu paksemaks..minu arust. Näiteks kui vaadata neid tobedaid saateid, kuidas parem välja näha vms, siis seal on ka, et õige suurusega riided peavad olema. Hea näide on näiteks õpetaja Lunts (ma olen seda tihti tunnis mõelnud.. :) …pole ime, et ajalugu eriti siis ei tea.. :) ), tal on alati õige suurusega riided seljas, mitte, et haah paneme nüüd selle XS’i (ok..see vast talle tegelt ka ei lähe selga..)selga…haah…suva, et ma ise mugavalt ei tunne ja, et tegelt see suht jube seljas välja näeb. Luntsul on alati korralikud riided ja hästi normaalselt seljas..ta näeb jumala hea nendega välja. Ausalt ka….sa ei mõtle korraksi, et ta mingi pekk või paks on.. Ei mõtle ju?? ….no mina ei mõtle.. :) eniveii…siis ma otsustasin ka nüüdest üritada panna selga ainult riideid, mis mulle ikka normaalsed on. Gaad..on mul ikka diibid mõtted.. ;) Ma juba kujutan ette, Kerli mingi sitaks naerab seal! ÄRA NAERA! :)

Enivei…kavatsen olla rahul endaga! :) Ausalt ka! :)

Muuseas…koolis läks kõik väga hästi. Ma inka peale veel ei mõtle..äkki next week teen 2 tööd ära, aga seda vaatab… Esmaspäeval lähen kunsti ja kirjandusse. Ohh jahh..peab Tammsaare mingit lühikokkuvõtet lugema. No ma tõesti ei viitsi “Tõde ja õigus” lugeda.. kunagi hiljem ehk jah, aga praegu niigi igast muud juba peab õppima. Svea ütles, et see pidi hea raamat olema…niiet ma usun, et on kah… :)

ohh..mul on aknad kõik lahti..täitsa pärani lahti..nature’it näen..mmmm.. ;)

…voodis praeg leban, arvuti kõhu peal…mmmm..(või no natuke all pool.. ;) wink, wink) ..okok..

…davaii..ma äkki magama.. vms.. ;)

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik