Mina mina mina

2. Dec 2008

Sitaks cool päev! – Teisipäev, kell on 23.57

Kategoorias: hot piece of ass...,nädalad...päevad...blablabla — villu @ 11:58

Appi! Kunstipoiss on nagu liiga armas! :D Fakk, ma olen nagu mingi elekribunny siin. Okok. Tegelikult nii hull ka ei ole. Aga jahh. Kes oleks eales temast midagi sellist uskunud?! No ta ei teinud miskit erilist, aga ikkagi. Faak. I so wanna see him!süda.süda.süda.

Suhtlesin täna selle Dokumendi-Piffi ja tema poisiga. Jumala normaalsed! Ausalt ka! Hästi normaalne tüdruk. ooo.. muuseas, kellele ma mainisin, et tal seal külmikus tort eks! ..well..tuligi välja, et see meile oli mõeldud! jeii! :) Aaa..ja veel tublim oli minust see, et ma ei söönudki seda keset ööd ära, vaid panin hommikuks omal külmkappi. Niiet, nüüd on mul ka stiimul, et hommikul üles end ajada!

Veel niipalju, et see Karl, kes meile kompat teeb, fakk, ta on nii normaalne. Olge rahulikud! ..mitte mingil he’s-hot way! ..eiei. Nagu as a person! Tema sinna kompasse kohe tahad minna. Nalja saab sitaks ja trenni saab sitaks! ..ja ta on jumala sõbralik. Alguses ma mõtlesin, et ta on mingi hull diip mees, aga EI, ta saab naljast aru! Like WAO! ..okok. Nii hullusti ma tast alguses ei arvanud kah. Aga ei, mulle väga meeldib ta tants, kuigi osad (st. enamus) asju väga ei tule välja, või no kui tulebki, siis ikka veidi väärakalt. ..aga see üle Bämpsi kukerpall..see juba täitsa enam-vähem tuleb, niiet go Meie! :) aaa..ja mis veel lahe oli, oli et kui ma sinna kooli üksi jäin eks, siis Karl tuli ja lampi küsis, et kuidas on trenn vms. Nagu, Jelena küll ei küsinud, kuigi ta ka mulle meeldis. Ei..väga cool.

Muuseas..koolis tuleb meil eks see karneval. (kas ma juba kirjutasin sellest?) Eniveii..KARNEVAL! It means i can be what ever i want to be! APPI! Liiga hull, aga jahh! :D ..see võib jumala fun üritus tulla! ..no see ongi see üritus, kus me IDLA kava teeme. hehe.

ok. ma hakkan nüüd seda “The Office”‘it vaatama, sest eile oli liiga aeglane nett ja ma ei näinudki seda, aga täna juba parem veits. Muuseas, see UK variant on 10 korda sitem, kui see USA variant.  (no sorri, see lihtsalt on tõde.)

Issver..ma muutun jube kahtlaseks siin selle Kunstipoisi pärast! Kui varem otsisin ma pilte “hate love” ja niukest jura, siis nüüd otsin “in love”! Täiega nõme. Üks hetk ta suudab kõik ära sittuda ja siis olen jälle maailma kõige õnnetum inimene! Faakk. :(

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik