Mina mina mina

31. Dec 2008

hing läheb peale surma kuhu? wtf? – kolmapäev, kell on 3.16

Kategoorias: tarkust-täis — villu @ 03:21

Ma nägin just telekast mingit filmi lõppu, kus mees suri ära ja läks nö. taevasse. Eniveii..ja keda ta seal nägi? Kõiki inimesi/hingi, keda ta oli elus kuidagi aidanud vms..no ja nende lapselapsi ja nii.. Et iga inimene mõjutab kedagi teist. 

..ma hakkasin mõtlema, et äkki ongi nii? Kusjuures, nii hea on uskuda. Mõtle, et kui lähed nö. taeva eks..ja siis ei oota sind seal mitte keegi. (..samas oletame, et keegi ootab sind seal..mis selle point on? …nagu elate edasi nendega? …)

ok..asi läks juba absurdseks kätte ära.. eiei. või oot.. öeldakse ju, et meil on mitu elu. nii.. hmmm.. kusjuures see on jumala loogiline.. no ok.. välja arvatud see, et anatoomiliselt on see kinda võimatu. onju?! ..no ok.. oletame, et hing on nö. energia (ehk siis …me koosneme eks aatomitest ja igast siuksest pasast… ja siis need kiirgavad miskit or something..). hmmm.. ja kas siis energia läheb nagu uude organismi edasi? ok..ei saa minna.. sest …näiteks inimene tekib ju tänu kahele inimesele, kes on juba elus ja neil on oma energia. 

..hmm.. oot, aga siis läheb see teooria täiega pekki ju. siis ei ole mingit asja, et hing/energia läheb järgmisele elusorganismile edasi.  ..ok.. kuni keegi ei seleta mulle kuidagi loogiliselt seda energia/hinge paska ära..jään endiselt uskuma siiski seda, et kui suren ära, siis suren ära (st. näiteks masin eks..ja on vana..või mõni osa rikkis..ja jääb seisma. kõik. ei midagi imelikku.). 

..aga kuidas me siis mõelda saame igast imelikke asju? ..vms..

ok.see on veits keerulisem.. see on kuidagi järelikult ajunendekurdudega seotud.. hmm

no näete. ei ole siin mingit weird-saikik-asju.. 

..või on? :D ..

…kui keegi ei ole minuga nõus, siis palun..püüdke mulle seletada.. päris põnev tegelt ju. 

(teid hullult kottis ka see tekst!)

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik