Mina mina mina

26. Jun 2009

Active as hell! – Reede, kell on 14.48

Kategoorias: nädalad...päevad...blablabla — villu @ 01:48

Ma olen ikka sitaks aktiivne olnud!

Eile käisin siis väljas. Suht fun oli..tantsida sai palju-palju.. ei joonud eriti, mis on väga positiivne. Ja kõige parem on see, et ma läksin linna rattaga ja öösel tulin ka rattaga. Hullult hea oli öösel sõita. Mitte ühtegi autot ei liikunud…

Hommik on möödunud eriti aktiivselt. Sõitsin Mustamäelt Lasnamäele arsti juurde, siis sealt siia rattapoodi, ehk siis Roca al Mare’sse (..see on vist Õismägi?). Eniveii.. go mina! :) Suht väsinud olen nüüd..

..aga kas ma saan magada? OOO EIII! .. arvake ära, mis mind täna kodus ootab?  -  well.. ma pean selle tõlkimise TÄNA ära tegema.. faak. Homme peab see õppejõud juba kõik asjad välja panema.. niiet i’m kinda fucked.

..ou well.. ma rohkem ei mõtle selle peale.. rikub veel tuju ära.

Halb asi on veel.. varsti tuleb mingi tüüp ja ma pean talle ratta müüma. Ja kas te arvate, et ma oskan seda?! ..hui.. ohh.. loodame, et ta on mõistev. Ja loodame, et keegi teine tropp ei tule, et mingit paska siit osta! (esmaspäeval võivad juba tulla.. aga mitte TÄNA!!!!)

Rannas tahaks olla.. ujuma tahaks minna.. ma tean, et Svea ja Liisa muudkui bailatavad seal mereääres. Kui nädalavahetusel on ka ilus ja soe, siis ma lähen käin ujumas ikka ära.. ehk lebotan natuke ka liival.. (vihje Sveale ja Liisale!) ;)

(..hmm.. loodame, et emavaalu ikka randa lubatakse.)

aa..kes veel ei tea, siis eile hommikul käisin ma jooksmas. Niiet ..fakk! Ma olen tervislikkus ISE!

..ma hakkasin mõtlema, et kui hommikul teha mingit trenni eks.. kas ma siis nagu ära ei väsi? ..ses suhtes, et praegu on küll suht suss olemine.. hmm.. (aga vb on see vähesest unest.. who knows..)

oo..mõtlesin, et võiks jõusaali kah minna. No kui keegi muga kaasa tuleks. ..ja muuseas.. vaatasin neid eratreeneri hindu.. väga hull! ..et 5 korda selle tüübiga kokku saada, tuleb a’la 1500 eeku maksta.. or something..

(sügiseks olen selline!) ;)

igatahes.. kallis. kallis.

Kui mul kunagi see raha üle on, siis tean, kuhu seda raisata.

ps! Kinno tahaks ka!!!  (nuuks.)

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik