Mina mina mina

23. Nov 2009

Istun oma pilvekese peal. – Esmaspäev, kell on 15.33

Kategoorias: nädalad...päevad...blablabla — villu @ 03:33

No nii.. olen jälle haigeks jäänud. Ma tõesti ei saa aru, mis minuga toimub, et ma koguaeg haige olen. Varem midagi sellist ei olnud!

Reede õhtul oli mul pisike palavik ja laupäeval juba 39 ja voodist enam ei tõusnud. Ilus-Tüdruk oli nii armas.. tõi mulle Paracetamoli ja sidrunit ja küüslauku ja igast muud “head ja paremat”..hullult siuke emalik oli. :) Tegi südame soojaks! (..ja ema veel muretses, et olen seal üksi ja keegi ei hoolitse mu eest..)

Eniveii..pühapäeval oli mul juba väga hea olla ja ka täna on mul suht väga ok olla. Kuna mul nii ok oli ja mul sitaks igav kodus ja raamatud said ka loetud.. siis otsustasin, et jalutaks raamatukokku, kus ma praegu ka olen. Vahepeal helistas aga üks naine krapsakas naine koolist ja küsis, et kus ma olen ja loomulikult pidin ma veidi tõde väänama ja ütlema, et kodus.. no sest põhimõtteliselt kuna mu raamatukogu on siin päris kodu lähedal, siis see peaaegu on, et kodus..ja üleüldse raamatukogu ei loe! Eniveii..ja siis nagu ma aru sain oli Contemporary Girl muret tundud, et ma ikka kooli ei tuleks… no sest mul vist ikka viirus vms..  no mina alguses arvasin, et kuna mu palavik nii lühikest aega oli, et siis ma terve juba ja niisama lebotan kodus..  ja uskumatu! Ma ei tohi kooli minna?! ..ma pidavat nakkav olema.

ouch.. loodame, et ma siin kedagi ei ole nakanud! ..ma mõtlen, et ma ei nakkaks..et kas ma peaksin suud kinni hoidma?

..miks ma arvasin, et mul ei ole mingi viirus oli seepärast, et mul ei ole ju köha, nohu ega mitte midagi!

oehh.. ja nii palju proove jääb tegemata! FAKK! FAKK! FAKK!

ok..see jutt läks segaseks nüüd..

Mul läks täiesti meelest juba, mis ma rääkida tahtsin..

..igatahes on see nõme, et ükskord kui ma actually koolis tahan käia, mul ei lubata kooli minna ..või nooh et ei saa minna. Täiega PASK!!! .. (milline iroonia)

..eks ma, kui ma nüüd jaksan, sest see kõik on mind siin nüüd päris ära väsitanud juba, jalutan ma poodi ja toon omale miskit süüa, sest külmkapp on mul totaalselt tühi!

..ooo.. :) tahaks osadele teile üht secret-juttu rääkida! :) …senikaua säran niisama ja üritan oma dumbass naertavat nägu vaos hoida ja oma pilvekese pealt mitte alla kukkuda! ;)

ps. ja ma tahan seda poiste etendust näha!!! ..kas ma siis seda ka ei tohi vaatama tulla??? (Hipitüdruk.. nüüd tunnen mina end hoopis ühiskonna heidikuna.. )

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik