Mina mina mina

23. Mar 2011

hea päev! – kolmapäev, kell on 17.45

Kategoorias: Itaalia — villu @ 06:45

Meil on fucking ilus ilm! Kuskil vist 15 kraadi, päike paistab, tuult ei ole! Fantastiline ilm! Teist päeva järjest sõime lõunat õues muru peal. Mingid sellised pisikesed valged lilled õitsevad ja ohh.. nii ilus-ilus.

Isegi tänane kaasagse tantsu (no.. ma ei tea, kuidas seda täpselt nüüd nimetada. Aga viljandi inimestele.. nagu Inna tund) oli meil õues. Mingi 30 minutit vähemalt rullisime oma jalgu mingi kepiga. Suht lõbus oli.. ja samas.. nagu wtf? Ja näitlejate tund oli ka õues.. niiet palju ägedam kohe.

oo.. ja nalja veel. Mis teema sellega on, et ameeriklased peeretavad koguaeg? Meie õppejõud peeretas vähemalt 2 korda tunni jooksul.. ja lõpuks ütles, et see on nii hea. ..ja ülejäänud klass ka suht terve tund pani peeru seal. Ei ausalt.. suht palju sai naerda, aga ma ei kujutaks ette, et Inna tunnis Inna peeru laseks ja kõik õpilased sama teeksid.  ei tegelikult.. tore, et inimesed nii vabad on! :)

Täna juhtus veel midagi. Mul siin viimasel ajal on jälle motivatsiooniga probleeme eks.. aga ma ikka käin kohal ja teen ja olen tubli nagu ikka. Ja teate,mis täna kaasaegse tantsu (päris kaasaegne tants on see.. see ei ole see peeretav õpetaja) õpetaja ütles.. et iga kord kui ma tundi tulen, arenen aina rohkem ja rohkem..! Niiet see tegi mu tuju küll heaks! :) no sest ta pole seda kellelegi varem öelnud.. ja ma olin nii üllatunud, sest ma tunnen end koguaeg, et ma sakin täiega! (no va. tarantellas ja mingites nendes “kummalistes” tundides..kus tuleb siuke saiko olla)

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik