Mina mina mina

29. Mar 2011

segaduses – teisipäev, kell on 0.19

Kategoorias: Itaalia — villu @ 12:18

Mul on tunne, et ma ikka ei taha Barcelonasse minna. Ma ei tea, ma ikka nii väga tahan Kreekasse minna! Ja mitte ainult Kreeka pärast, vaid seepärast, et ma tahan Wild-Lucy’ga minna, kes on awesome! Niiet ma ei teagi..

Kas ma tõesti tahan kogu oma elu seisma panna mingi tüübi pärast?!

Eks ma lihtsalt kardan.. ta pole ju vastanud mu kirjale ja nii.. oehh.. faking hell! Sügaval sisimas ma vist loodan, et ta ütleks, et see ei ole nii hea idee.

Käisime praegu mingit paska vaatamas ja kogu selle aja ma mõtlesin, kas minna või mitte. Kurat küll! No küll!

Mul oli samasugune tunne kui ma Pirita Majandusgümnaasiumisse läksin.. ja obviously ei olnud see just kõige targem otsus. Samas oli see jällegi üks väga hea õppetund, millest õppida!

Mulle nii meeldib Wild-Lucy ja me saame väga hästi läbi ja ta on elumõnus.. See reis oleks nii hea võimalus taga rohkem tuttavaks saada ja üldse.. taga oleks hea reisida! (sest meie Veneetsia reis oli väga cool) Ja ta võib-olla tuleks muga kohe Eestisse kaasa, mis oleks veel lahedam. Ja kui ta tagasi Ameerikasse sõidab, siis ei näe ma teda ju suht kunagi.. (no võib-olla mingi paari aasta pärast..aga tõesti..)

(Wild-Lucy)

Samas.. Buenos Airest saaksin näha ju ikka, kui ma näiteks suvel külla sõidaks.. või kui tema suvel külla sõidaks. Ja peale selle, las jäädagi see selliseks ilusaks mälestuseks võib-olla? Kui ma sinna sõidan, siis tekib sellest ju mingi suhe.. APPI!!! See asi ajab mind hulluks!

…nagu me näeme, siis ma tean, mida ma teha tahan. Ootame nüüd Buenos Airese vastuse ära, aga mul on tunne, et ma vist ei taha eriti Barcelonasse minna.. (kui meie “armastus” on niiiiiii suur, siis võin ju järgmine suvi ka sinna minna.. daaa).

APPI, mida ma räägin?! Head võimalused mõlemad.. elame päev korraga.

(ps. kes on veidi segaduses, mis toimub, siis ma eile saatsin Buenos Airesele kirja, et “i had this crazy idea..what if i’d come to Barcelona for the summer”.)

(Melon)

Ja mul oli just nii mõnus vestlus ühe free-spirit-tüdrukuga, ehk Meloniga. Me rääkisime igast asjadest ja oleks võinud veel päevi juttu rääkida.. ja kusjuures esimesest hetkest, kui tutvusin temaga, meil oli kohe “see” klikk. Väga lahe tüdruk!

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik