Mina mina mina

26. Nov 2013

tahaks lihtsalt kogu elu tantsida! – teisipäev, kell on 0:13

Kategoorias: USA — villu @ 07:13

Siin nii kiire olnud, et pole jõudnud üldse kirjutada. Pittstop on läbi, aga ausalt, see oli sitaks lahe! Niiet kõik te swingitüübid, kui vähegi võimalust, siis ostke lennupilet Pittsburgh’i ja näiteks volunteerige sellel üritusel ja kui varem registreerite, saate palju odavamalt. Nimelt.. mul maksis see üritus 55 dollarit ja volunteerides teenisin (60 min = 7 dollarit) 56 dollarit ja ausalt, ma ei teinud peaaegu üldse tööd!

Niih, eile oli meil see aftekas meie pool eks. Ja wao! … ma vist Hipitüdrukule juba rääkisin kui äge ikka see blues on! Reaalselt, see on nagu seks tantsupõrandal. Ausalt, seal oli üks tüüp, kes oli niiii kuum! üldse mitte välimuse poolest, vaid energiad. Oh, ausalt, me lihtsalt .. ahh.. wao, mis tants see oli! Kui ma mõtlen sellele, siis .. uuh! Huvitav ikka kui põnev tantsukeel on. Tants ei ole üldse liigutused või sammud või muu selline jura.. tants on.. ahh.. ma ei teagi. Nii huvitav kuidas kaks keha saavad kokku ja siis nad lihtsalt suhtlevad omavahel. Kui tihti ma olen pigem see silmavaataja.. siis .. nüüd täiega mõnus, lihtsalt kehad räägivad. wao! Ja SELLE tüübida.. (ta päriselus oli kokk. ja tegelt me üldse eriti ei suhelnud, mis tegi asja veel eriti lahedaks).. aahhh!

aaa.. ja mäletate seda tumeda nahaga tüüpi? .. well.. me täiega bondisime ikka.. ja Pittstop’i viimasele tantsule (mis oli blues) viis ta mind kätel! whaat? .. vot sellised mehed on siin!

Veel oli seal üks tüüp, siuke noor.. vaatas mind selliste nii siiraste silmadega. Igatahes.. ka pärs intense tants, aga ma pean mainima, et SELLE tüübiga oli ikka ..nii küps see kõik, ma lihtsalt nii tundsin, kuidas me oleme nagu üks. ahh.. väga raske seletada!

Tagasi teemasse. See noor poiss eks.. nii tore, ta kutsus mind täna mingite oma juudi sõpradega hängima, või noh.. hanukkah teema.  Nimelt pidi see “pidu” olema. haha.. Jõudsime kohale ja reaalselt kõik istusid laua taga ja siis seal olid paberid ja nad hakkasid seda kõike lugema ja .. ehk siis oli pigem discussion õhtu teemal hanukkah ja mida see tegelikult tähendab. Suht intense oli, aga põnev ka. aaa.. ja siis saime traditional hanukkah toitu, ehk siis seal oli mingi kook… ja siis donuts with jelly. Ja see donut thing on apparently traditional food on that day. Miks? .. sest mingi õli teema on seal eksole.. ja siis süüakse kõike, mis on õlis praetud vms. päris cool või mis.

aaa… unustasin mainida, see oli niiii naljakas kui see tüüp (see noor) mulle järgi tuli. See Lisa (mu host) mingi oli seal ja siis oli täiesti selline tunne, nagu viiks see tüüp mind date‘le ja Lisa oleks mu ema. See oli ikka päris naljakas. Siuke.. nagu prom night oli. haha..

aaa  ja noh.. pärast hängisin siis juudipoistega seal niisama (jalgpalli vaatasime) ja nad olid nii toredad. Peale selle.. ausalt, vähesed, kes actually teadsid Eestist päris nii mõndagi fakti. Ja tutvusin ühe natuke isegi nagu hot‘ika tüübiga, kes elab tegelt kuskil Californias, niiet saan talle ehk külla minna (no ta kutsus ja ütles, et tal vaba tuba ka). :)

Homme siis annan oma workshop‘i! ..ja peale minu tundi lähme kohe Lisa’ga sinna blues‘i workshop‘i, mis on küll selleks ajaks läbi, aga nad niisama blues‘ivad seal.  oh, loodame et läheb hästi kõik ikka!

Comments are closed.

Blogi.ee - Eesti esimene blogijate sotsiaalvõrgustik