vivvz

Blogi, mida oled oodanud..

Ja siit tuleb mu esimene postitus enda elu kohta.

Hei.. Külm tuul puges mu kraest sisse ja suutis haiguse külla tuua. See on üks põhjus,miks blogi pidama hakkasin üldse. Üritan pakkuda palju huvitavaid teemasid.. et endalgi oleks huvitav lugeda :D
Tahaks kohe midagi kirjutada.. Tahtsin naistele seda öelda, et õunadieet toimib:D . Sööd kaks päeva järjest ainult õunu ja jood vett, 2 kg on tõesti läinud. Tegin ise proovi.. kahjuks mina sellise asjaga üle kahepäeva hakkama ei saa. Toit on üks ütlemata hea asi. Armastan ülekõige õhtul koju tulles süüa. Võtan pliidilt sooja toidu, midagi juua ja lähen oma tuppa seda mugima. Kõige halvemaks harjumuseks on mul esmaspäeva-õhtune-shokolaadi-söömine. See juhtub tõesti tavaliselt ainult esmaspäeviti, kui telekast ”Meeleheitel koduperenaised ” hakkavad ja peale seda ka ”Seksi ja linna” tv6-st saan nautida. Halb harjumus aga ei suuda lahti ka sellest saada.
Keegi, kes seda blogi loeb( ei tea kas keegi üldse hakkab lugema) võiks kirjutada ka enda halbadest harjumustest või siis mulle nõu anda.
Tegelt ma armastan täiega tantsimist .. hip hop! jeah . Oldschool on eriti tore – saab ikka täie poweriga panna. Kui keegi teab peale JJ-Street Dance Company veel mingeid kohti, kus saab oldschooli õppida, siis võiks mainida.  Aitäh lugemast. :)

Pole kommenteeritud Digg this

Pole veel kommenteeritud. Ole esimene.

Jäta kommentaar