Ühistumuti päevaraamat

24 aprill, 2017

Kassi koolitamine ja liikluskorraldus

Postitas kategoorias Määratlemata

Kohe, kui ma üleeile arvuti kinni panin ja hakkasin tööle sattima, tuli prussakatõrje vastaselt kiri sooviavaldusega saada põhikirja. Lülitasin arvuti uuesti tööle ja panin dokustaadi teele. Las loeb.

Samuti üleeile pidasime telefonitsi kolleegiga nõu, mida teha kassi miinidega. Perenaist mõjutada pole hästi võimalik, loomakaitsesse või konstaablile kaevata on pikem jantimine, lisaks loomale ka ei taha liiga teha. Tuli välja, et me kolleegiga koos oleme kurjad geeniused! Mõjutame siis kassi, tal vast rohkem mõistust peas. Kolleegi mõte oli tilgutada palderjani perenaise ukse taha, siis pole kassil isu majapeal uitada ja veedab aega omaenda ukse taga. Ja minu mõte oli kakakohtadesse pritsida seda loomapoe kassipeletajat, mis sarnasteks treeninguteks mõeldud ongi. Vaatame, kuidas kõik see tööle hakkab.

Eile helistas kolleg ja rõõmsalt teatas, et on hetkel ehituspoes ja leidis asfalgi märgistamise värvi. Jippii! Lugu on selles, et maja eest läheb tee, mis viib parkimisplatsile. Kõrvalmaja elanikud kipuvad parkima täpselt tee algusesse ja sellega teevad läbipääsu väga raskeks. Oleme rääkinud, et pole hullu, kui meie parkimisplatsi kasutate, aga ärge teed kinni parkige. Tulemusteta. Nad ei näe ju siis autot aknast. Ukerdagu siis oma maja inimesed neist mööda.

Eelmisel aastal küsisin linnavalitsuselt, kas võime meie tee ja linna muru vahel oleva teepiirde kollaseks värvida ja meile oli luba antud. Nii me kolleegiga kaevasime kinnikasvanud teepiirdekivid muru alt välja ja avastasime, et kole katkised on ja kui kollaseks värvida, siis jääb lausa naeruväärne. Selle mõttetöö tulemusena betoneerisime (jätkuvalt kaks naist oma valgete käekestega) piirdekivide augud tasaseks. Kolleeg ostis Duplikolori spray värvi…  see on maailma kõige kehvem spray värv, nii kehv, et kaeba või kohusse! Ta ei kata ega kuiva, ei tee midagi peale määrimise ja rikkumise. Mnjah, eelmisel aastal jäi asi värvimata.  Proovime nüüd uuesti.

Kommenteerimine on kinni.

Vabandust, kommenteerimine on kinni.

  • Kuud