Ühistumuti päevaraamat

11 juuli, 2017

Olin paar päeva majast ära

Postitas kategoorias Määratlemata

Olin nädalavahetusel linnast ära (ämma juubel) ja majal hoidis silma peal üks kolleeg. Teine on jätkuvalt soojemas kohas puhkusel.

Laupäeval helistas üks majaelanik ja tahtis diivanit keldrisse panna. Oleme jah, lubanud suurt mööblit keldrisse hoiule kuni tuleb suurprügi konteiner ja saab asja ära visata. Kurvastasin teda, et olen majast kaugel ja ei saa aidata. Enne, kui jõudsin edasi juhatada kolmanda juhatuse liikme juurde, sõimas ta mind, et üks riigist ära ja teine linnast ära, kas me tööd ka üleüldse teeme? Stoilise rahuga seletasin, et üks on majas ja rääkigu temaga. Muide, see elanik ja hetkel majas olev kolleeg, kellega ma teda kokku viisin, on enne korralikult karvupidi kokku läinud ja ei suhtle omavahel üldse. Pole uurinudki, kuidas see diivani vedamine lõppes…

Pidasin nädalavahetuselgi kirjavahetust raamatupidajal tekkinud küsimuste kohta (sellel kuul palju muutusi ja erisusi). Esmaspäeval ta saatis mulle kokkuvõtliku tabeli arvetest ja tegin paar parandust. Tänaseks on arved valmis ja paberkandjal pidid need õhtul postkasti jõudma. Käisin paar korda vaatamas, siis helistasn raamatupidajale, et millal jõuab, siis läksin ikka veel liiga vara vaatama. Peale kella 21 tuli sõnum, et arved postkastis. Mina olin selleks ajaks end juba kodus liiga mugavalt tundma hakanud ja otsustasin, et kannan need arved homme laiali.

Kommenteerimine on kinni.

Vabandust, kommenteerimine on kinni.

  • Kuud