Ühistumuti päevaraamat

14 detsember, 2017

Üldkoosolek ja valimised

Postitas kategoorias Määratlemata

Üldkoosolekuks ettevalmistuse juurde kuulub korteriomanike nimekirja hankimine. Esimeseks koosolekuks unustasime seda teha ja korduvaks koosolekuks läksin alles päev enne nimekirja järele. Vana mälu järgi läksin Tõnismäe kontorisse ja sain teada, et see on kolinud. Järgmises kohas sain teada, et üleüldse Kinnistusamet pani füüsilised uksed kinni ja nüüd saab vaid digiallkirjastatud avalduse alusel ja saadetakse viie päeva jooksul välja. Mul kerge paanika. Lisaks mõtetuteks jalutuskäikudeks oli ilm väga sitt ja buss kastis mu korralikult üle, seega tunded segased: paanika, viha ja tüdimus jamadest. Nojah, kähku koju avaldust kirjutama ja väga paluma kiiremini, kui 5 päeva saata. Uskumatu, aga koosolekuks oli nimekiri käes!

Koosolekule ootasin seda sõjakalt meelestatud prouat, kes alati leiab põhjuse kraesse hakata. Viimati palus Põhikirja ja tõi välja kaks punkti, mis üldse valed ja ei vasta seadustele. Otsisin põhjaikult ja ei leidnud erisust. Selline tunne, et lahmab niisama. Vastik minu aja raiskaja! See selleks. Rõõm on teatada, et koosolekule ta ei ilmunud ja seekord saime väga konstruktiivselt läbi arutada vajalikud küsimused, meid valiti samas koosseisus tagasi ja kokku kestis koosolek poolteist tundi. Tehtud!

Valimiste puhul kinkis kaasa minule pudeli šampust ja leidis, et mõlemad valimiste tulemused oleksid väärinud tähistamist :)

Kommenteerimine on kinni.

Vabandust, kommenteerimine on kinni.

  • Kuud