Täielik ämber ja läbikukkumine

Olen oma söömiskava rikkunud. Ja kohe kuidagi ei saa tagasi oma rütmi. Olen juurde võtnud 0,4 kg ehk peaaegu poolkilo. Täna sõin ühe õuna, ühe Bounty šokolaadi, putru, ühe leivaviilu ja  ühe pannkoogi. Tunnen, et olen söögiga liialdanud.

Mu kõht on kinni ja punnis. Ma olen paks. Ja see ajab mind närvi ning meeleheitele, et kuidas ma küll hakkama ei saa.

Mõtlen juba ka drastiliste meetmete peale, nagu näiteks kõhulahtisti ja näppude kurku toppimine. Aga ma veel hoidun nendest.

Täna oli trennipäev. Hommikul helises kell 7.00, aga ma ei jõudnud üles tõusta ja jäin uuesti magama. Ja ärkasin alles kell 10.00 ajal. Tohutu motivatsiooni langus on. Sain juba nagu kõik sujuma ja nüüd selline tagasilangus.

Nüüd püüan söömisega rangem olla. Söön vaid korra päevas, kella 15-ne puder ja ei midagi muud. Tuleb lihtsalt see tühi kõht ära kannatada. Ei teagi, kuidas saaks leevendada kõhukorisemist.

Mõtlesin, et jätan selle kirjutamata, aga ma ei saa eirata oma tagasilangusi. See on ka üheks osaks projektist. Ja hiljem võib-olla isegi see kõige olulisem osa. Ei ole võimalik, et kõik alati hästi ja sujuvalt läheks või sujuks.

Ma hakkasin oma kaalu üles kirjutama. Teen seda igal hommikul. Siis on mul oma kaalukujunemisest koguaeg pilt silme ees.

Homseks on mul ka üks õun. Seega söön homme õuna ja kella 15-se pudru. Püüan ka vett rohkem tarbida. Lugesin, et päevas tuleks juua üle 2 liitri vett. Jälgin oma tarbitud vee kogust, et ma ikka piisavalt jooks. Kuigi vahel ei taha vett ka juua, sest ka see tõstab kaalu.

Loodan, et ma saan oma kindlameelsuse tagasi. Ja suudan, sellest külmkapist mööda minna, ilma, et ma sealt midagi võtaks.

Ma ei või endale lubada enam ühtki eksimust ega teha endale järeleandmisi.

Homme on mul jooksmise päev. Loodan, et see teeb mu olemise veidike paremaks. Ja loodan, et saan end kell 7.00 üles.

Rubriigid: Minny kaaluprojekt. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>