Kaal tõusis 0,1 kg

Kuna kaal tõusis, siis peitsin ma oma küpsised ja vennalt saadud kommid ära. (Arvan, et need tulevad jälle nähtavale siis, kui olen soovitud kaalus või kaal näitab kindlat langust).

Täna hommikul sõin putru ja ühe pasteedisaia. Kuna šokolaad sai otsa, siis täna šokolaadi ei söönud.

Ma ei tea, mida ma õhtul teen. Täna õhtul ma hapusid marju süüa ei saa, sest need said otsa. Raha on ka üsna otsas. Seega ei plaani/st pole plaanis ka ühtuks midagi osta.

Kuid õhtuti on kõht ikka tühi. Loodan, et paar õhtut suudan seda tühja kõhtu ignoreerida. Paari päeva jooksul peaks organism selle uue korraldusega/toitumiskavaga leppima või harjuma ning siis ei tohiks ma enam tühja kõhtu tunda.

Võib-olla pean ostma magneesiumi. Ei raatsi seda kulutust teha, aga mu jalad tõmbavad öösel krampi. Samas täna öösel seda ei juhtunud. Vähemalt ma ei mäleta, et oleks olnud.

Kuid unega on ka probleeme. Magneesium pidavat ka hea une tagama ning pidavat olema mõistlikum ehk organismile parem kui unerohi.

Ma ei jää hästi magama. Ei tea miks. Kas see tuleneb magneesiumi puudusest, stressist või üleväsimusest. Kuid võib-olla tuleneb see hoopis sellest, et lähen liiga hilja magama. Püüan nüüdsest varem magama minna ja iga päev mingil kindlal kellaajal. Siis tekib harjumus, st kujuneb harjumus ja võib-olla sellest juba piisab hea une tagamiseks. Siis pole vaja neid magneesiumi tablette osta.

 

Õhtul pärast tööd:

Kaal tõusis ja tööl ka segane olukord jälle ning mul olid käes need nisukliiküpsised ja ma sõin neid ja kodus ma ka ainult sõin. Ei kujuta ette, mis numbreid mulle homme kaal näitab ja kuidas ma need numbrid üle elan. Homme saab olema raske. Peale selle, et mu kaal tõuseb meeletutesse kõrgustesse, on mul ka jooksmise päev. Loodan, et ma saan ikka hakkama. Homme pean ka uue pudru keetma.

Täna sõin end täiega täis. Mul on natuke paha olla ja kõht on väga punnis.

Sõin umbes 300 g nisukliiküpsiseid (100g annab natuke üle 1000 kcal.. ei taha mõeldagi kui liiale ma läksin), siis sõin kolm kommi, ühe kaeraküpsise, kaks Selga küpsist, kolme munaga koogel-moogelit, kaks pihvi, 5-6 kananagitsat.

Olen enda peale pahane, sest usun, et kaal tõuseb 1-1,5 kg. Kuid sellise languse saavutamiseks pean ma nälgima ja muidu väga palju vaeva nägema. Ma ei mõista, kuidas ma ikka nii mõtlematult võin käituda.

Tänase trenni tegin ma läbi suurte raskuste ära. Nüüd, kui ma pean varem tööle minema, siis mul on hommikul kiire ja võib juhtuda, et alati ei jõua ma enne tööd poolt trenni ära teha. Täna vedas. Ma sain pool trenni teha enne tööd ja teise poole tegin  pärast tööd.

Rubriigid: Minny kaaluprojekt. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>