04.05.2012 Toidu ahnitsemine jätkus. Kaal tõusis +3,4 kg

Kaalusin õhtul ja rohkemate riietega, kui muidu. Seega osa sellest kaalutõusust põhjustasid mul seljas olnud riided. Kuid kaalutõus on meeletu ja väga ebanormaalne.

Igatahes…. Ööbisin vanaema juures reedel vastu laupäeva.

Reedese jooksmise jätsin ma vahele ja laupäeval jätkasin oma söömist. Sõin kolm viilu võisaia, ühe leivaviilu, kaks tassi magusat kohvi rammusapiimaga, suhkruga kohupiima 250-300 grammi, siis sõin hästi palju herneid (igatahes kaunu oli kilekotitäis).

Lõunaajal sõin veel terve paki „Kalevi“ pralineekomme, õhtul sõin kõik oma küpsised ära. Ühesõnaga sõin kaks nisuklii- ja kaks kaeraküpsist ning kuus „Selga“ küpsist.

Sõin veel herneid ka. Mul oli trennipäev, kuid ma ei jõudnud trenni teha.

Kõht oli paistes ja tuju oli kehv, sest olin taas oma projekti alguses. Olin kahe päevaga mitme nädala töö nulliks muutnud.

Üks inimene ütles, et herned teevad mu paksuks. Ta näitas veel kätega, kui paksuks herned teevad. Pärast seda läksid viimased herned suhu ja enam ma ei julge herneid süüa. Üldse püüan igasugusest toidust eemale hoida.

Need on need sõbrad. Ütlevad, et oled liiga peenike ja kui kaal tõuseb kolm kilo ja oled jätkuvalt alakaaluline, siis juba tehakse märkus, et oled paks või natuke juurde võtnud või midagi sellist.

Taas see vana tõde. Ära püüa olla teistele meelejärgi, vaid ikka iseendale. Seega jätkan ma oma projekti. Loodan, et iga n-ö komistus annab mulle uue kogemuse, teadmise ja see kinnistub ka.

Rubriigid: Minny kaaluprojekt. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>