Infotund

Eile oli siis TTÜ-s infotund. Lootsin, et seda tunniplaani saab ka kuidagi mõistetavamasse vormi, aga ei. Seal on loengud nädalate kaupa. Siis veel paaris ja paaritud nädalad. Ma ei mõista, miks nii lihtne asi nii keeruliseks on aetud. Ma juba teist päeva üritan sellest tunniplaanist aru saada.

Eile läksin ma nii närvi, et käisin õhtul 21-ajal jooksmas ja oma närve rahustamas. Täna jätkan selle keerulise asja lahti mõtestamist. Ma pole veel jätkuvalt aru saanud, et kas mul on esmaspäeval kool, loeng või mitte.

Oleks ma teadnud, et see tunniplaan nii ajuvaba on, ma poleks sinna kandideerinudki.

Usun, et see on see esimene šokk ja läheb üle. Aga hetkel on see kool mulle nii vastumeelne, et ma ei taha mitte midagi teha.

Püüan end kokkuvõtta ja selle keerulise tunniplaani endale selgeks teha.

Rubriigid: Õppimine ja enese arendus. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

3 kommentaari postitusele Infotund

 1. Roland kirjutab:

  Tean, mida sa tunned. Alguses mulgi oli üpris raske, kas paaris või paaritu. Mõned ained algavad alles 9. nädalal, mõned lõppevad 12. nädalal. Olles uus läksin ainesse esimesel nädalal, mis algas alles 9ndal. Ahjaa, soovitus: suuretõenäosusega on sügisel/talvel majandusteaduskonna riietehoius pärast loenguid päris palju sebimist, seega soovitan kasutada raamatukogu riietehoidu, vanasti sain teistest 15-30 min varem minema oma “kavaluse” tõttu…Muidugi pärast juba küsiti, miks ma nii tihti raamatukogus käin :P

  • Avatar minny minny kirjutab:

   Tänan toetuse ja nõuande eest. Püüan selle meelde jätta. Ma pole end veel seal raamatukogus lugejaks teinud. Ka see tuleb ära teha. Oma ISIC kaarti ka ootan, jäin selle tellimisega ka hiljapeale. See pole üldse minu moodi.

  • Avatar minny minny kirjutab:

   Mida sa (Roland) TTÜ-s õppisid? Kas magistriõpe läbi? Kuidas sa magistritöö teema leidsid?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>