Minu kassist

Ostsin siis selle UV-lambi. Kontrollisin, kas töötab. Vaatasin raha. Kuid kassi karvatud laigud ei helendanud roheliselt ja minu juuksed (need kiilakamd kogad peas) ka ei helendanud. Kuid sattusin ühele blogile, kus kirjutas, et on ka sellist kassihaigust, mis ei helenda, kuid ikkagi on olemas… Et neid on erinevaid tüüpe.

Seega.. Tuleb hakata kassilt karvu kitkuma ja koos juurtega ning oma 100 tükki. Tõeline kassi piinamine. Aga kindluse mõttes.

Oma perearstile ma ei saanudki helistada. Ei julenud. Lükkasin esmaspäeva peale.

Täna sõitsin bussiga. Seal oli üks A-sotsiaal. Ja siis ma taipasin, et kassihaiguse võib saada ju ka bussist… Viimane kord kui ma kassiga arsti juurest tulin, siis sõitsin ma bussiga. Kuid varem ma nagu ei sõitnud.

Tundub liiga ulmeline, et siis sain. Tohutult palju kokkusattumusi peaks siis olema. Aga seda ei saa ka välistada.

Täna juba mõtlesin, mis haiguseid sealt bussist veel saada võib. Kuidas end kaitsta. Ei saa ju ka end lolliks mõelda ja haiglaseks muutuda.

Õppimisega olen ka nii jännis. Täna kulus mul terve päev ära. Järgmine nädal tuleb hästi intensiivne. Saab väga raske olema. Aga mis ei tapa see teeb tugevaks. Vaatan kui kaua ma suudan seal koolis vastu pidada.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 kommentaari postitusele Minu kassist

 1. Roland kirjutab:

  Tänapäeva (toa)kassid suht kehva tervisega. Enda oma (vend kolis Tallinnast välja ja jättis kassi mulle) oksendab pidevalt junne välja, sööb nii vähe ja ükskõik mida olen proovinud, ei saa teda sööma panna lihtsalt. Nüüd on loobunud isegi kõige kallimate pasteetide söömisest…Ainult teri krõmpsutab.

  • Avatar minny minny kirjutab:

   Eks see nii kipub olema jah. Tänapäeva lapsed ju ka jäävad väga kergesti haigeks. Poputatakse ära. Vanasti polnud ju häid riideid saada ja siis laps karastus, kuid nüüd on elu mugavamaks läinud.
   Ise olen ka oma kassi ära poputanud. Juba päris pisikeset peale sai kallist konservi ja kuivtoitu. Väljas ei käi. Bakteritega ka eriti kokku ei puutu. Kunagi pesin tal isegi iga päev hambaid, enam pole seda aega.
   Enam ei muuda midagi. Nüüd tuleb n-ö tasuda oma kunagiste valede otsuste eest.
   Korterikaaslane ütles, et kassihaigus tal ei ole, et see pidavat kohe kiiresti kiilakaks tegema. See pidavat olema päevade küsimus. See karvutu laik kassi sabal on püsinud sellisena juba vähamalt nädal. Tundub, et karv hakkab tagasi tulema.
   Kartliku inimesena ma ikkagi kontrollin seda asja. Võib-olla see pole edasi läinud (nii kiiresti), sest ma pole neid seene-eoseid laiali ajanud. Paitan kassi näo juurest, kus seda (esialgu pole)… Aga kuna asi ei tundu (hetkel) veel kriitiline, siis lükkan selle asja natuke edasi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>