Millega ma tegelen….

Ma pole siia juba väga ammu kirjutanud. Eks koolis läks mega kiireks. Selline stress ja paanika on… Aga jah… Üks päev kukub see kuupäev ja siis on kõik selge ning konkreetne. Kas tuleb maksta, kui palju tuleb maksta, kas mul see ressurss on olemas.

Mu vanem vend helistab mulle vahest. Niisama helistab ja küsib, kuidas mul läheb. Hästi armas ja ootamatu. Ta on ikka olnud selline vaikne ja endasse tõmbunud. Nüüd on nagu teine inimene kohe.

Igatsen oma vanaema. Mõtlesin talle külla minna 30. mail, siis tuleb isa ka, saaksin tema kulul. Aga vist pean siis koolis olema. Alates 26. maist algab eksami sessioon, kuid tundub, et esimesel nädalal toimuvad loengud ka. Seega tulebki nii välja, et esmaspäeval eksam, teisipäeval loeng, kolmapäeval eksam, neljapäeval loeng ja reedel ning laupäeval ka loeng.

Ei tasu muidugi mainida, et eksamiteks õppimise aega ei jäägi. Kaks pühapäeva ja üks laupäev… Ülejäänu pean näpistama uneajast ja sellest ajast, mis mul enne kooli minekut on.

Seekord ma isegi ei tunne, et ma oleksin midagi valesti teinud või oma aega raisanud. Olen õppinud enne kooliminekut. Kuid ma pole asju pähe õppinud. Olen üle lugenud. Vahel ei ole seda jõudnud, sest kodutöösid tuli teha, nendega on hoopis teine teema.

Pidime tegema ühe grupitöö. Kuna ma olen see, kes tahab võimalikult vara kõik ära teha, kuid teised olid seda tüüpi, kes teevad viimasel minutil, siis põhimõtteliselt tegin terve töö ise valmis. Nende panus oli see, et öelda, mis ei sobi ja parandada minu sõnastust. Nad isegi ei kontrollinud mu arvutusi. Viimasel päeval avastasin ühe olulise vea, parandasin selle ja sai saadetud siis parandatud töö.

Igatahes. Ma nägin nii meeletult vaeva selle tööga ja siis üks grupiliige ütles, et ta arvas, et meil on kõige hullem töö. (Muidugi käis lõppu ka see, et ei olegi, et teistel on palju hullemad tööd.) Aga ikkagi. Minu magamata öödele ja suurele tööle tõmmati nii naglalt vesi peale. Kui nad suudavad ja oskavad paremini, siis miks nad seda siis ise ei teinud.

Ma pidin selle töö ette kandma ka. Esinemiseks õpetussõnu hakati lugema mõned minutid enne esinemist. Kus nad varem olid? Lubas teha ülihead slaidid, aga … njah… lõpuks ütles ta ise ka, et tekst oli liiga väike ja graafikul olid liiga väiksed jooned…

Mulle tundub, et ma ei talu eriti kriitikat. :D Seega tuleb end muuta. Aga õnneks olen ma täpselt sellises keskkonnas, kus seda oskust saab väga hästi treenida.

Natuke teine teema ka… Tahtsin ikka seda tsikli-sõitu saada. Vahepeal suhtlus katkes. Kuid tundub, et seda ei tule. Pakkusin väja 18. mai, aga tagasiside on null. Seega… Sealt ma seda ei saa… Päris tore oleks olnud see põgus vaheldus. Aga võib-olla ongi nii isegi parem.

Tuttav lubas, et Tartus ma saaksin tsikliga sõita nii palju kui tahan. Aga see on kaugel (praegu) ja ma pole päris kindel kas ikka saaks. Pärast lähen kohale ja pean kuulama igasuguseid vabandusi, miks ei saa jne… Selle pärast pole küll mõtet pingutada.

Kui kirjutamiseks juba läks, siis see kaaluteema ka… H suutsis ka mind pahandada. Taas see kriitika talumatus. :D Igatahes ta ütles, et ma tahan olla ideaalne (ideaalse kehaga), aga ma ei ole seda ega hakka ka kunagi olema ja siis lisas, et mu kehal pole midagi häda… Üks päev tegi ta nalja või vihje mu kõhukesele… Siis ma vihastusin. Ütlesin, et mulle väga meeldib, kui inimene on aus ja otsekohene, aga mõned asjad on sellised, mida ma ei taha kuulda ega teada…

Kui mul, st mu kehal pole häda midagi, siis öelgugi nii. Ei sõnagi rohkem ega vähem. Kui mu kehal on midagi viga, siis olgu vait. Öelgu seda mulle vaid siis, kui ma seda küsin. Kuid ma hoidun sellistest küsimustest (täpselt selle pärast, et kardan kuulda seda, mida ma kuulda ei taha).

See kaaluvärk ja välimuse teema hakkab taas mu peas võimust võtma. St söömishäire süveneb. Aga õnneks olen ma nii õppimisse mattumas, et mul pole väga palju aega oma tervise hävitamiseks. :D

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>