Ületasin end

Eile oli väike treening, sai ütlemata pikk distants joostud ja veel rohkem jalutatudki. Sain 23-ajal koju. Siis tegin oma kõhulihaseharjutused ja 10 kätekõverdust. Siis magama.

Eile sain tagasisidet selle kohta, et ma vehin liialt oma kätega jooksmise ajal. Küsimus oli selline, “Kas sa oled suusatasmisega tegelenud?” Ja siis läks teema edasi ja selgus, et ma vehkivat liialt oma kätega.

Täna H leidis mingi artikli jooksmise ja käte liikumise kohta. http://terviserajad.ee/video/katetoo1/ . Siin on video, et kuidas peaksid käed jooksmise ajal liikuma. Püüan harjutada ja selle saavutada. Hetkel mõtlen, et olen sellele õigele käte liikumisele üsna lähedal.

Täna hommikul ärkasin 6:20 ja siis jooksma. Jooksin oma 8 ringi ära. Aeg oli kehvem kui tavaliselt. Ajaks tuli 1tunnd ja 22 minutit. Ja siis tegin veel tänased kõhulihase harjutused ka ära.

Väike mõte on, et lähen homme ka jooksma, kuid see võibki jääda mõtteks… Tubli olen ma juba nii-kui-nii. :D

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 kommentaari postitusele Ületasin end

  1. Roland kirjutab:

    Ideaalne käte liikumine ju :P

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>